Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Korcsolyázásnál mennyire...

Korcsolyázásnál mennyire számít, hogy saját korcsolyád van, vagy helyben kölcsönzöd?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni úgy közepesen jól korizni. Mennyivel másabb az, ha saját korcsolyám van? Gondolom nagyban számít, de mégis mit vesztek észre (tapasztalat, stb)? Illetve hány alkalom kellene hozzá, hogy egy ilyen közepesen jó szinten (amikor már megállás is jól megy, majdnem olyan könnyű, mintha járnál:D ) elsajátítsam ezt a tudományt?:D

2017. dec. 29. 17:05
 1/4 anonim válasza:

A kölcsönzőben gány darabok vannak, szal már csak ezért is megéri, másrészt mindig mást fogsz kapni.

Szerintem megéri beruházni.

Ez olyan, hogy ha elmész bokszolni, ott se a klub által adottat veszed fel, hanem veszel magadnak.

2017. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én vettem saját korit magamnak. Egy kényelmes típust választottam, sokkal jobb így, mint a kölcsönzött korikkal. Ha megszokod ugyanazt, és felveszi a lábad alakját valamennyire, az sokkal kényelmesebb, mint amit naponta többféle lábra felhúznak. Meg a kölcsönzőben mindig más/másfajta korit kapsz.

Arról nem is beszélve, hogy sokkal higiénikusabb, mert egyrészt vigyázok rá, hogy tiszta maradjon, másrészt pedig nem más gombás lába után veszem fel a kölcsönzőset.

2017. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
41%
Én biztosan nem kölcsönöznék. A fene tudja milyen gombás lábú vette fel előtte.
2017. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha közepesen jó akarsz lenni, akkor már megéri saját korit venni. Ahhoz legalább naponta kell gyakorolni, és akkor a kölcsönzések árából már meg is van egy jobb pár korcsolya.
2017. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!