Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek, ha éjfél után mos...

Mit tegyek, ha éjfél után mos a szomszéd?

Figyelt kérdés

Nem tudom, miért nem tud viselkedni az illető, de számtalanszor előfordul, hogy éjfél után kapcsolja be a mosogepet és most is mindjárt 1 óra, de hallom a centrifugát. Persze letagadja, viszont nem vagyok süket, felettem lakik. Megértem, ha valaki nem ér rá, és egyszer-egyszer kénytelen éjjel berakni a mosást, de ez rendszerességgel fordul elő.

Többször sem tartotta be a normákat, este 21h után ugráltak a gyerekével ketten, legalább másfél óráig tartott és konkrétan megállás nélkül rezgett felettem a plafon. Felkopogtam, hogy legyenek csendesebbek, mert meló után pihennék és még neki állt feljebb.


2019. dec. 11. 00:45
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
78%
Nézd meg mi van a házirendben. Nálunk este 8-9 után már porszívózni se lehet, se mosógép, sem semmi nagy háztartási gép használata, ami indokolatlanul nagy zajt csap. Nálatok se hinném, hogy ennél tovább engedett lenne a dolog, szóval felmész és megmondod, hogy ez 1-2x elmegy, de nem rendszeresen, felhívod a figyelmét a házirendre és hozzáteszed, ha nem változik akkor a közös képviselőnel fogod jelezni. És ha tényleg nem változik, szólj a közös képviselőnek!
2019. dec. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ja a közös képviselő nem válaszol már egy hónapja, nem elérhető
2019. dec. 11. 00:56
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Lehet kapni müanyag tappancsokat a mosogep 4 laba alá pont az ilyenek miatt. A rezgést nagyban tompitja. Nem nagy összeg. Adj nekik ajandekba.
2019. dec. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
26%
Sokszor én is este 10-11 körül mosok, mert akkor érek haza és jutok oda, hogy mossak. Eddig nem szólt senki, de ne is szóljon, mert én se piszkálom a szomszédot, hogy állandóan vinnyog a gyereke.
2019. dec. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
Költözz családi házba. Ott arra fogsz kelni, hogy a szomszéd vasárnap reggel 6kor füvet nyír. Melyik a jobb?
2019. dec. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Miért, az ő fürdőszobája a te hálószobád felett van, mert másképp nem hallanád. Én a hálószobában sohasem hallom, hogy a felső szomszéd mit csinál a fürdőszobájában, akár zuhanyozik akár mos.
2019. dec. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igen, konkrétan az én szobám felett van.
2019. dec. 11. 12:42
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

"Miért, az ő fürdőszobája a te hálószobád felett van, mert másképp nem hallanád. "


Ez nem így van. Ha a hálószobája mellett van a fürdőszobája, és a fürdő felett a szomszéd fürdője (mert a vizesblokk egymás felett van), ő akkor is simán hallja a hálószobájában. Nem olyan jók a szigetelések ezekben a házakban (max. a régi bérházakban).

2019. dec. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ez régi társasház, és rossz a lakás akusztikája, mindent hallani. De mindegy, nem zavarnak a zajok annyira, csak ne mosson éjszaka 1kor, mert nekem reggel kelnem kell.
2019. dec. 11. 12:56
 10/22 anonim ***** válasza:

Ha nem zavarnak a zajok, akkor a mosás miért zavar téged? Amúgy azt értem, hogy a visítás és ehhez hasonlók idegesítőek, de egy zakatoló mosógép? Mi is mosunk éjszaka, igaz, mi nem társasházban élünk, de egyikünket sem zavarja.

Nem lehet, hogy nem vagy fáradt és úgy alarsz elaludni?

2019. dec. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!