Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek, ha éjfél után mos...

Mit tegyek, ha éjfél után mos a szomszéd?

Figyelt kérdés

Nem tudom, miért nem tud viselkedni az illető, de számtalanszor előfordul, hogy éjfél után kapcsolja be a mosogepet és most is mindjárt 1 óra, de hallom a centrifugát. Persze letagadja, viszont nem vagyok süket, felettem lakik. Megértem, ha valaki nem ér rá, és egyszer-egyszer kénytelen éjjel berakni a mosást, de ez rendszerességgel fordul elő.

Többször sem tartotta be a normákat, este 21h után ugráltak a gyerekével ketten, legalább másfél óráig tartott és konkrétan megállás nélkül rezgett felettem a plafon. Felkopogtam, hogy legyenek csendesebbek, mert meló után pihennék és még neki állt feljebb.


2019. dec. 11. 00:45
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Szerinted ha nem zavaró, akkor miért van a házirendben, hogy csak este 22h-ig lehet?
2019. dec. 11. 23:43
 12/22 anonim ***** válasza:
26%
Azt írtad, hogy nem zavar. Akkor mit vergődsz még itt?
2019. dec. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Mellesleg fáraszd le magad, aztán nem fogsz mindenre felébredni. Én ha fáradt vagyok, akkor mellettem petárdázhatnának is. Sokat unatkozol és túl pihent vagy, az a bajod.
2019. dec. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
47%
Vidd fel a szennyesed és kérd meg mosson ki neked is 😁
2019. dec. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nyilván tök evidens kikövetkeztetni egy névtelen fórumon, hogy nem dolgozik eleget a kérdező. :D Hát kedves válaszoló, az élet nem ilyen feketefehér.
2019. dec. 13. 01:29
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
De vannak dolgok, amiket nem lehet kimagyarázni, mert tök egyértelmű. Nálunk az utcában bulizni is azoktak, hallom néha, de onnantól képszakadás reggelig, mert fáradt vagyok, és elalszok. Ennyi.
2019. dec. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Ja, nyilván az az egyértelmű és egyedüli igaz, amit te személyesen gondolsz, vagy érzel át. A többi ember nem érezhet máshogyan :D
2019. dec. 14. 12:33
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Szóval ezzel azt akartad mondani, hogy fáradtan, kimerülten neked még van annyi lélekjelenléted, hogy itt vitatkozz velem és hallgatózz esténként?

A legtöbb embernek fáradtan semmire nincs energiája.

2019. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
A józan ész mindig felülmúlja az ostobaságot. Amúgy köszönöm szépen, nem vagyok fáradt, kivételesen nem mosott, úgyhogy kialudtam magam :)
2019. dec. 14. 20:28
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Ostoba az te vagy, hülye paraszt. ;)
2019. dec. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!