Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért mindig akkor van wc-n a...

Miért mindig akkor van wc-n a szomszéd, amikor én?

Figyelt kérdés
Véletlen, tudom, de akkor is. Akárhányszor a fürdőben vagyok, ő is pont akkor van ott.(a sajátjában persze)

2019. dec. 26. 11:36
1 2
 1/20 anonim válasza:
92%
Lehet, hogy ő egésznap ott van.
2019. dec. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Figyel téged.
2019. dec. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy hallgatózik, hogy mikor mész arrafelé, és akkor gyorsan ő is megy!

Vagy már ott vár, tartogatja, tartogatja, aztán ha hall valami neszt, akkor küldi a csomagot!

Ez legyen a legnagyobb bajod.


Gondold el, a katonaságnál nem volt a falba építve a lefolyócső, ami függőlegesen kötötte össze az emeleteket. Ott ment a 160-as cső a wc mögött.

Csak sajnos az első emeleten az egyik wc mögött hiányzott a csőből egy méteres szakasz.

Úgyhogy ha máshol nem volt hely, és oda kellett menni, akkor nekünk is fülelni kellett, mi történik a "felső szomszédban" , és ha meghallottunk valamit, akkor gyorsan ugrani kellett, tökmindegy, hogy épp félig kilógott belőlünk a szar, különben az egész hátunkat beterítette a csokimáz...

2019. dec. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Mert arra figyelsz. Tudod, ez kb. olyan dolog, hogy miért pont akkor jön szembe velem egy autó amikor útszűkület van nekem. Lehet hogy 10 esetből csak háromszor jön akkor szembe, de én azt jegyzem meg.
2019. dec. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Eközben a szomszédod fejében:

Miért van az, hogy akárhányszor kimegyek wc-re, a hülye szomszédom is ott van? Biztos egész nap hallgatózik, mikor megyek ki, hogy ő is velem jöhessen. Milyen beteg dolog, ki a f4szom csinál már ilyet??

2019. dec. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

:D


Vicces, de tényleg így van.


Napszaktól függötlenül, akármikor megyek wc-re/fürdőbe ott van. Néhány perccel később vagy hamarabb húzza le a budit. (pl hajnali 4)

Ha fürdeni megyek, hallom, hogy ott van, vagy mit ad isten fürdik. De ne már. Ha DU 5-kor fürdök, ott van. Ha 19:34-kor ott van, ha DE 10-kor, akkor is.

2019. dec. 26. 11:50
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Nincs ott. Üldözési mániád van.
2019. dec. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Próbáld ki azt, hogy amikor használod, utána 1/4h.-n belül visszatérsz. Ha ezt többször kipróbálod, és akkor is ott terem, akkor nagy valószínűség, hogy kukkol.
2019. dec. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Egyél jó sok babot, aztán amikor ott van ő is, akkor állj közel a falhoz és fingjál egy hatalmasat neki.
2019. dec. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Az elmúlt 1 órában most volt kb harmadjára ott. Én nem.

Igen, most ezt figyelem.

2019. dec. 26. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!