Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet egy város ilyen...

Hogy lehet egy város ilyen undorító?

Figyelt kérdés
Szeretek utazgatni új dolgokat megismerni. Jártam már szebbnél szebb városokban itthon és külföldön is. Város ahol élek hazaérek nem tellik el 15perc máris valami csöves betalál részegek főterén fetrengek stb
2019. dec. 29. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Te pedig irastudatlan vagy. Az sem szolgal kifejezetten a varosod elonyere!
2019. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

???

Te fetrengsz vagy a csöves? Ezt fejtsd már ki jobban.

2019. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
k
2019. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon részletesen kifejtetted a problémádat...

Nehogy azt hidd,hogy a "szebbnél szebb városokba" nincsenek hajléktalanok.

2019. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Oszkár, a pozsgafa

Címzett: Ismeretlen válaszoló

Időpont: ma 17:16

Előzmény: A kérdésre írt válasz: Hogy lehet egy város ilyen undorító?

"Te pedig irastudatlan vagy. Az sem szolgal kifejezetten a varosod elonyere!"

Az üzenet: Neki legalább volt pénze ékezetekre!


Nincs magyar billentyuzetem, nem kell hozza magas IQ, hogy ezt felfogd (de latom meg az atlagos szintet sem utod meg).


Azt hiszem eleg nagy felgaborodast keltett a "hajlektalan torveny". Akkor most mi legyen?!


Mellesleg en is szamos vilagszerte ismert varosban megfordultam, es kivetel nelkul mindenhol lattam lepukkant reszeket es utcan fetrengo embereket.

2019. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
#1: Ennél nagyobb öngól nem kell. Az beszél írástudatlanságról, aki saját nyelvén nem bír helyesen írni. (Igen, az ékezetek hiánya helyesírási hiba. Akkor is, ha neked félmilliós telefonod van, amivel épp csak rendesen írni nem tudsz.)
2019. dec. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
39%

"Nincs magyar billentyuzetem, nem kell hozza magas IQ, hogy ezt felfogd"

Minimális utánajárással ki lehet deríteni, hogy hogyan lehet mondjuk angol billentyűzeten magyar betűket írni. Nem kell ám hozzá egyetemi diploma, csak némi IQ és kompetencia. ;)

De ha gondolod, szervezhetünk neked gyűjtést, összedobunk kétezer forintot, abból tudunk venni neked egy magyar kiosztású billentyűzetet.

2019. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden településnek vannak "sötét dolgai". Nyilván a mértékben lehetnek különbségek, de nincs tökéletes, problémáktól mentes város. Csak legfeljebb az egyszeri turista nem látja. A gyakrabban látogatott helyeken kínosan ügyelnek a tökéletesség látszatára, de egy-egy félreeső utcában, sikátorban ott sem jobb a helyzet. Csak te ezt nem látod. A lakóhelyeden meg nap, mint nap szembesülsz vele.
2019. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Részegek főterén fetrengsz?

Ha érdekel, hogy lett olyan a városod olyan, amilyen nézz utána a könyvtárban. Biztosan vannak infók, hogy mikor alapult, vagy mi volt ott előtte stb, stb... Vagy, kérdezd meg a csöveseket, hogy hogy kerültek ebbe a helyzetbe. Mi azt se tudjuk melyik városban laksz, honnan tudnánk, hogy hogy lett olyan? Azt se tudjuk, mit takar az "ilyen undorító"? Nincs aszfaltos út, égig ér a szemét, drogosok mindenütt, lepusztult épületek? Láttam ilyen riportot Magyar falukról. De ha van pénzed utazni, miért nem költözöl inkább el?

2019. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!