Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ausztriában engedélyezett...

Ausztriában engedélyezett autóban élni? Például kisteherautóban. Hol lehet vele tartósan leparkolni?

Figyelt kérdés

2019. dec. 30. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Közterületen TILOS
2019. dec. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Keress egy munkahelyet és "lakj" az udvarán a kisteherautódban!...kicsit sem fognak lenézni...
2019. dec. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sok magyar spórol így, hogy bérelt lakás helyett autóban lakik, nem? Cégek szokták engedni a külföldi dolgozóknak, hogy a cég udvarán lakjanak?
2020. jan. 1. 08:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy vontatott lakókocsit még el tudok képzelni, de kistehert nehezen. Hol akarsz tisztálkodni, hova jársz vécére, hol főzöl egy kávét, vagy egy levest?

Reggel kimászol az autóból és úgy koszosan, büdösen belódulsz az üzembe?

2020. jan. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hasonlóra én is gondoltam már. Ha szeretnél erről beszélni, írj :)
2020. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez még csak terv, hogy lehetne spórolni, hallottam, hogy vannak, akik így élnek. A tisztálkodási, főzési lehetőségek engem is érdekelnek, még nem tudom, hogy lehet megoldani.

Fűtés, villany vételezése is érdekelne. Más hogy csinálja?

2020. jan. 2. 10:46
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

A fűtést meg lehet oldani palackos gázos konvektorral, csak valamennyi szellőzést kell neki biztosítani. A kis világításod mehet az autó akkumulátoráról. Persze ezzel nem fogsz mosni, tévézni, csak éppen egy pár percre lesz villanyod, ha kell. Nem is ezek a gondok, hanem a tisztálkodás, mosás, vécé.

Nem tudom mit akarsz ügyködni Ausztriában és az a tevékenység az osztrákoknak mennyit ér meg. Mert ha valamiért nagyon szükséges számukra a munkád, akkor ők megoldják az elhelyezésedet emberibb körülmények között.

Ha csak valami segédmunkát,takarítást, mosogatást, stb. keresel, akkor érdemes lenne szállodáknál, panzióknál keresgélned, azok szoktak adni valamilyen szálláslehetőséget, persze levonnak valamit ezért a béredből.

Neked kell eldöntened, hogy mennyi az a pénz, amiért megérné autóban, állatias körülmények között élned, de főleg, hogy az ilyen feltételekkel élő, nem túl ápolt embert fognak e valahol alkalmazni.

2020. jan. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vegyél egy ilyet érvényes magyar okmányai vannak, tehát mehetsz vele) és keress olyan céget, aminek a telephelyén parkolhatsz vele. Persze kell hozzá egy valamilyen vonóhorgos autó. Villanycsatlakozási lehetőség van benne, hosszabbítóval megoldod.

[link]

2020. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!