Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt, akinek az állásinterjún...

Volt, akinek az állásinterjún pofátlan vagy nem engedélyezett kérdéseket tettek fel? Mesélnétek erről?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 18:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Ezek voltak a kérdések

Mikor akarok gyereket vállalni?

Melyik politikai pártot támogatom?

2017. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:

Kinek a szavára ugrasz a jelenlegi munkahelyeden?


(Ismerték az akkori munkahelyem... az akkori főnökeim, a kérdés arra irányult, hogy ki a közvetlen főnököm... csak elég bunkóra sikerült a stílus... kulturáltan válaszoltam, de meg volt a véleményem, nem is mentem oda dolgozni...)

2017. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Köszi,jöhetnek még. Az is érdekel, amit a 2. írt, hogy utána ott vállaltatok-e munkát.
2017. okt. 7. 19:39
 4/30 anonim ***** válasza:
Gyakornoknak jelentkeztem egy multihoz, kérdezték az 5 és a 10 éves terveimet. Direkt nem beszéltem a gyerekvállalásról, de a HR-es csaj megkérdezte konkrétan, hogy mikor akarok gyereket... Privátban írok céget is, akit érdekel.
2017. okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Érdekel privátban, köszi a választ.
2017. okt. 7. 19:45
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezték van-e barátom, utána pedig azt, hogy miért nincs. Akarok-e gyereket, miért nem
2017. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyik alkalommal amikor állást akartam váltani megkérdezték interjún, hogy a jelenlegi munkahelyem dokumentumait át tudnám-e vinni nekik.
2017. okt. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti:és mit mondtál, miért nincs? Erre mit lehet válaszolni?


Utolsó: z kemény. o.o

2017. okt. 8. 08:43
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezték, miért váltanék munkát, azt mondtam, hogy nincs fejlődési lehetőségem, erre a hr-es csaj odaszúrta: "szóval nem kellett magasabb pozícióba?"
2017. okt. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

7esnek.

Viszem a leszámoló iratokat. Ha ide felvesznek...

2017. okt. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!