Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A panel lakában, születés,...

A panel lakában, születés, élés és felnövés, a kis hely miatt, jó vagy káros hatással van az emberre?

Figyelt kérdés

Fizikailag és szellemileg iletve a mások iránti viszonyulásokat tekintve.

Lehet e-káros hatással a kevés négyzetméteres otthonoban felnövés?



2020. jan. 2. 15:11
 1/6 A kérdező kommentje:
*A panel lakásban
2020. jan. 2. 15:12
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Ki is lehet ám mozdulni a panelból...

Tudod lehet sportolni, barátokkal elmenni szórakozni stb.

2020. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Rengetegen felnőttek és még fognak is felnőni panelben és egész normális emberek lettek. Nem ezen múlik. Egyébként léteznek nagyobb méretű panelok is, miért kellene nyomorogni? Minden relatív. Ha 10-en laknak egy 80 m2-es családi házban, vagy ketten egy szintén akkora panelben, akkor ki is nyomorog?

Nem vagyok panelpárti, de sokan szívesen élnének benne sajátként, csak ne kellene fizetni az albérletet.


Nyilván én is szabadabbnak érezném magam egy malibui 1000 m2-es villában, panaszt is teszek, hogy torzul a személyiségem emiatt, ugyanis jelenleg ketten lakunk egy 60 m2-es téglában.:D


Ha valaki tahó, az mindenféle társasházban tahó és lesz.rja a többit, ez nem függ össze a négyzetméterrel.

2020. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Van 80 nm es panel és 30nm-es tégla / új építésű.

Egyébként, nem, nem "káros" panelban felnőni.

2020. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

64 nm a panel lakásunk, az erkélyel együtt.


2 ember lakik benne. Én és édesanyukám, apukám kiskoromban. Nem hiszem, hogy ez kicsi lenne nekünk, főleg hogy egyikünk sincs otthon éjjel nappal.


A lakás méretéhez meg semmi köze sincs, hogy tégla vagy vasbeton építésű, amúgy az új épületek is vasbeton szerkezetűek csak új technikákkal csinálják.

2020. jan. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Barnabas333 ***** válasza:
90%
Néz meg Tokióban mekkora m2-en élnek az emberek és felül fogod bírálni a kérdésed. Egy 42 éve panelben élő, bár lehet hülye lettem :-)))
2020. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!