Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Örülsz neki, hogy megszülettél...

Örülsz neki, hogy megszülettél erre a világra?

Figyelt kérdés

Jó dolognak tartod, hogy élettel ajándékoztak meg?


A kérdés fura, és nem igazán lehet rá válaszolni, de próbálkozni szabad. :)



2019. okt. 7. 20:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Igen!
2019. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Nagyon nem.
2019. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
Kifejezetten nem örülök és nem tartom jó dolognak.
2019. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
98%
Hm... hát...
2019. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%

Örülök, mert jobb mint a semmi, jó megtapasztalni pár dolgot, megha

az öngyilkosságon is gondolkodok, annak nem örülök hogy egész nagy szeletet viszont nem lehet, pl. normálisan ki menni az utcára, csajozni, élvezni az életet, viszonzott szerelem, jó hangulat, szex, saját család, karrier, pénz ilyenek nem lesznek, de legalább pár dolgot átélek én is, meg azt szeretem ha más boldog, élvezi, jó nézni, magas szintű embereket.

2019. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
30%

Nem. Nem örülök neki, mert nagyobb részt fájdalom és kínlódás, mint öröm. Persze ha élsz, ijesztő a nem létezés gondolata, de aki nincs, az nem is búslakodik rajta, hogy nincs. Az életösztön a természet trükkje, az szaporodott tovább, akiben megvolt - de ez nem jelenti azt, hogy neki volt "igaza" és ő járt jól.

Egyébként fenntartom a lehetőségét, hogy nincs igazam, és az életnek esetleg van valami általam nem ismert célja, értelme, valami tágabb összefüggés, amiért az egész "megéri". Mindazonáltal én most így látom, ahogy leírtam.

2019. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
39%
1, Nem; 2, Nem. Főleg ide? Szégyen...
2019. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
52%
Nem :D Eddig nem sokat nyertem rajta
2019. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem aki panaszkodik az életre, az olyan, mint aki kap ingyen egyheti belépőt a Disney Worldbe, és sír, hogy mért nem egy havit kapott. Hát más semmilyet nem kap. Kiváltság, hogy erre az élet nevű kalandra belépőt kaptál, ha nem tudsz mit kezdeni vele, csak arra összpontosítasz, hogy neked a lábadra lépnek, meg alacsony vagy és nem látsz ki mások mögül, minek is az egész park, nem ér semmit, hát akkor tényleg kár volt megkapnod. Vagy mondjuk állandó ingyen belépőd van a Louvre-ba, és sírsz, hogy kit érdekel a sok hülye szobor.
2019. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem lennék, nem bánhatnám, hogy vagyok, nem is örülhetnék neki, és nem is gondolgodhatnék semmi ilyesmin...


Szóval, szerintem a helyes válasz: nem örülök neki, de nem is bánom. Pár másik ember létezése a világban, viszont határozottan zavar.

2019. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!