Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha lebarnulok, kisebb eséllyel...

Ha lebarnulok, kisebb eséllyel kötnek belém, vagy vernek meg az utcán?

Figyelt kérdés
Miskolcon fogok OKJ-ra járni és nem sok jót hallottam a város biztonsági helyzetéről. Adhatnátok tippeket hogy kerüljem el a támadásokat.
2020. jan. 9. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

A kérdés baromság.

Vegyél részt önvédelmi tanfolyamon.

2020. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Paprikaspray esp vipera thay box .
2020. jan. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Kezd el edzeni és ne legyél csicska. Ha bunyó van akkor bunyozz. Meg ha el is vernek, nem az fog menni rólad hogy nem álltál fel. Ha elvered a legnagyobbakat, mindenki békén fog hagyni. Menj kuzdosportra. Az felkeszit kicsit szellemileg és fizikálisan is.
2020. jan. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Legálisan nem is lehet ilyeneket használni. Bunyózzak egy bandával egyedül? Te mit szívsz?
2020. jan. 9. 21:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyu, mindig abba kötnek bele, akin látják, hogy bele lehet. Ha kidolgozod magad egy kissé izmosabbá, már erősen csökkenni fog az esélye, hidd el. Tényleg azt hiszed, hogy barna bőrű emberekbe nem kötnek bele? Mert ez sajnos nem így van. Egyébként egy ilyen "banda" úgy működik, mint egy farkasfalka. Ha kiütöd a vezért, a többi már nem fog semmit csinálni. Ja, én legálisan vásároltam meg a legerősebb könnygáz típust. ;-)
2020. jan. 10. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én leírtam mit kellene tenned tapasztalatból, erre jössz ilyen szarsággal hogy mit szívok? Igen. Ha nincs melletted senki, akkor bunyozz egyedül. Ha még beszarok vagy és nem mersz kiállni egymagad akkor még turd a cseszegetest.

Abban a suliban ahonnan én jövök ott folyamatosan bunyozni kellett. Engem is elvertek nem egyszer, de akik nem mertek ütni azokra teljesen raszalltak és folyamatosan megalázták őket. Vagy mit vártál? Apolgassuk a pici lelked hogy "ugyan már nem lesz semmi baj... Szeretet, béke...."?

2020. jan. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!