Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek hová lépjek?

Mit tegyek hová lépjek?

Figyelt kérdés

A szomszédomnak egy nagy kutyája van, de a kutya mindig fut az autója után. Ha iskolába viszi a gyerekét vagy ha bárhova megy. Mivel turkálója is van ezért oda járkálnak hozzá és a kutya gyakran kóborol a faluba. Sajnos támad is és mivel nagy félni is lehet tőle. Mit tehetek?


Szóltam neki de azt mondta azért kutya hogy sétáljon nem kötheti meg, se nem zárhatja be mert az bűn lenne.


Viszont nagyon sokan vannak, akik velem egyetértenek, hogy ez így nem jó mert bárkit megharaphat mit tehetek? Hová lépjek?



2020. jan. 31. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Önkormányzatnak jelezd hogy kóbor kutyát találtál, majd elviszik
2020. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Volt már ez a kérdés... Nem unod már?
2020. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Hasonló lehet volt de nem ez mert én ezt ma tettem ki. Szóval ha nem a kérdésre válaszolsz, akkor minek írsz? Nincsen jobb dolog vagy csak azt hiszed, hogy ugyan az az ember 100x kitenné a kérdést?
2020. jan. 31. 23:30
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Érdekes, itt mindenkinek turkálója van, és minden turkálós kutyás, ami minden szomszédot idegesít. Micsoda véletlenek.
2020. febr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Jegyzőnek kell bejelenteni.

Lehetőleg írásban.

Mindenképpen úgy kell kezelnie, hogy a nevedet ne tudhassa meg a kutya gazdája.

Ha lehet csatolj fotókat is.

Ha tényleg többeket zavar, akkor írasd velük is alá!

2020. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2020. febr. 1. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!