Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hová költöznétek el?

Hová költöznétek el?

Figyelt kérdés
Úgy értem ahol most éltek, megvagyok vele elégedve? Ha igen, miért, ha nem akkor miért nem, és hová költöznétek.. Falura, nagyobb városba, esetleg fővárosba, vagy valahova külföldre?
2017. jún. 15. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Én már legszívesebben a Marsra költöznék. Nem a lakóhelyekkel van a baj, hanem az emberekkel.
2017. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Én nagyon szeretem a várost, ahol élek (Dublin, Írország), nem tervezek innen elköltözni.


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok_..


A 3. válasz az enyém.

2017. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Legszívesebben Japánban élnék azon belül is Kiotóban vagy Oszakában.

Tetszik a japán kultúra meg az ottani illem hogy többnyire kölcsönös tisztelettel beszélnek egymással barátságosak, az építészete és a modernsége is tetszik továbbá a gazdasági stabilitása is jó A japán lányok is szépek Nem is olyan magasok ott az emberek legalább so-so elfogadható lenne a magasságom ott(173 cm 21 éves fiúként). Igazából nagyjából ennyi (szeretem az animéket de nem vagyok nagy fanatikus nem az animék miatt szerettem meg japánt) Azért nem Tokió mert ott elég drága az élet :D

De ha reálisabb akarok lenni akkor Szegeden akarok élni Most Szeged mellett egy faluban lakom. A falusi élet nem tetszik mindenképpen jobban szeretnék városban lakni.

2017. jún. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Budapesten élek. A várost nem hagynám el, de ha lehetne, elköltöznék valami olyan helyre, ami ugyanilyen jó tömegközlekedési szempontból, de igényesebb. Maradjunk annyiban, hogy viszonylag közel van a Hős utca, és nagyon sok gyanús alak járkál errefelé, még ha a közvetlen környezet nem is annyira gáz.
2017. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Vissza haza, oda, ahonnan eljöttem (?). Buda, I.ker. De legalább haza Mo-ra. Olyan helyre, ahol szükség lenne rám.
2017. jún. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Benedek1100 válasza:
76%
Én fonyódon lakom (balaton mellett) én teljesen megvagyok vele elégedve nyáron ugy kb a lakosságg fele meg 10szereződik van nyüzsgés minden.viszont télen meg alig vagyunk és van nyugi. mellesleg nagyon szép van minden ami kell kedvesek az emberek
2017. jún. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy Somogy megyei kisvárosban lakom, közel a Balatonhoz. Szép, de unalams itt az élet, szívesebben laknék másutt (Japánban bárhol, de leginkább Osaka jöhetne számításba), de ha belföldön kéne maradnom, Budapesten laknék (a budai részen, közel a Duna partjához).
2017. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!