Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van ötlete valakinek, h hol...

Van ötlete valakinek, h hol találhatok Pesten olcsó albérletet? Melyik oldalakon érdemes keresgélni?

Figyelt kérdés
Az olcsó nekem azt jelenti, h 75 e alatt. Nagyon el vagyok keseredve, mert sos szükségem lenne egy új albérletre lakótársi konfliktus miatt, mivel itt már egyre többen vagyunk és nekem ez sok. Rendes, tisztességes munkám van határozattlan szerződéssel. 30/n

2020. febr. 2. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Hát ennyiért vidéken is nehéz... esetleg valahol nagyon-nagyon a város szélén.
2020. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az nem gond, ha a város szélén van. Ha ennél többet fizetek, tényleg az életben nem tudnék összespórolni annyit, h bármi sajátom legyen. Piszok nehéz egyedül az élet :(

Pest környéke is jó lenne.

2020. febr. 2. 12:49
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Valahol Érd, Tárnok, Biatorbágy, Százhalombatta magasságában már elképzelhető egy kis garzon ennyiért, plusz persze a rezsi. A munkába járáshoz a helyközi vasúti vagy autóbusz bértlet 86%-át a munkahelynek állnia kötelező.
2020. febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Vidékről járok most is, nincs azzal bajom, csak azt tapasztalom, h kevesebb itt kínálat is :(

Vidéken is el vannak szállva az albérlet árak

2020. febr. 2. 13:00
 5/7 anonim ***** válasza:
csepel
2020. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért inkább szobát kapsz.
2020. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

hat ennyiert pesten nem... en 170 et fizetek egy garzonert a Corvin sétányon.

Érden egy barátom 100 at ugyanekkoráért.

Szerintem szobát próbálj meg keresni az nem jó?

2020. febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!