Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szeged és Kecskemét tényleg...

Szeged és Kecskemét tényleg olyan jó helyek?

Figyelt kérdés

Valóban olyan kúltúrált, szép városok ezek? És jók a munka lehetőségek szépek a lányok? Nyaralni is ideálisak? Tényleg nincs sok c Mert sok haverom eléggé isteníti ezen városokat, főleg Szegedet. Na meg Pécsről is sokan ezeket mondják, hogy Pécs szép hely. Jól keresnek az emberek és kevés a c ott is. Még fel is dobták, hogy menjünk el bulizni Szegedre :D. Azért Salgótarjánról nem fogok Magyarország másik végére menni :D. Max SZInre majd nyáron. Én nekem képek alaján nem tetszik Szeged, a másik 2 elmegy. Ha elnéznék oda lehet bejönnének. Szerintem az ország legszebb városai azok: Győr, Szekszárd, Tatabánya, Veszprém, Mosonmagyaróvár

De innen is még csak Veszprémbe voltam ott is vagy 10 éve :D.



2020. febr. 19. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szegeden voltam sokszor, az tényleg jó hely. Kecskeméten kétszer, az is jó, de nyilván kevesebbet láttam belőle.
2020. febr. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kecskeméten is elég sok c van, de főleg a külvárosban, az iparnegyedek környékén. A belváros viszont elég jól néz ki mostmár, meg a Rákóczi út. Nem mondanám kimondottan szépnek, inkább csak egy átlagos vidéki 110 ezres városnak, ami elég jól fejlődik, de még mindig nagyon sok mindenben vannak lemaradásai. ( De ez csak az én véleményem)
2020. febr. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Navés Péccsel mi a helyzet? Akkor úgy nézzem Kecskemét is olyan mint Salgótarján Egyik ismerősöm Tolna megyére azt mondja nagyon kevés a c !
2020. febr. 19. 03:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne röhögtess! Kecskemét nem olyan mint Salgótarján! Kár a 2 várost összehasonlítani, mert nincsenek egy csoportban. Értem én hogy neked fontos, hogy kevés roma legyen, de Magyarországon minden nagyvárosban jelen vannak, és amúgy is van ennél fontosabb mérőszám is, ami meghatározóbb lehet. Pl: milyen a lakhatás, megélhetés, szórakozási lehetőségek vannak, stb...
2020. febr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kecskemét közlekedési rendszere egy nagy nulla. Az utal leterheltek, kátyúsak, a körforgalmak városa, a tömegközlekedés kritikán aluli, illetve a nyuggerek városa, mert 2012 óta csendrendelettel szabályozzák a szórakozóhelyek nyitvatartását. Úgy tudom éjfélig lehetnek nyitva, és külön engedélyt kell kérniük, ha tovább akarnak nyitva maradni. 2 bejelentés után ezt a jogot elveszik, és marad a maximum éjfélig való nyitvatartás. A fiatalok Kiskunfélegyházára, Szegedre, Budapestre mennek át szórakozni.
2020. febr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Pont ez a jó benne. Az itt lakók nem akarnak borogatott kukákat látni, hányásokat kerülgetni, éjjel tucc tucc zenét, csikorgó gumikat / az még így is van/ hallgatni. Jól van ez így.

Reméljük meg is marad a nem egyetemi város jelleg, nem minden a bulizós fiatalokról szól.

2020. febr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én Kecskeméten lakok jelenleg (Szegedről kellett sajnos elköltöznöm). Kecskemét Szegeden egy lapon nem említhető! Kecskeméten semmi szórakozási lehetőség sincs, tele van c-vel, komolyan mondom félek végigmenni még nappal is az utcán, hogy mikor kötnek belém. Szegeden évekig laktam es ilyet sose éreztem. Szegeden az Árkádban rengeteg jó üzlet van, itt a Malom egy nagy 0, szinte semmi sincs, olyan mintha falun laknék, Pestre vagy Szegedre kell utazni, ha ruhákat szeretnék venni. Nekem furcsa, hogy itt nincs troli, villamos csak busz jár. BurgerKing is csak tavaly nyitott, ezelőtt az se volt. Egyébként Kecskemét belvárosa szép, de kb. csak az. Az albérletárak el vannak szállva, munka az van dögivel a gyárakban főleg. Szegeden viszont úgy tudom nem olyan könnyű munkát találni. Kecskeméten szinte csak középiskolás tinik rohangálnak meg a középkorosztály, Szeged tele van egyetemistával, van bőven szép lány. Meg az utcán is nagy arányban egyetemisták szaladgálnak meg a középkorosztály, a tinik annyira nem feltűnőek, de itt Kecskeméten borzasztó, a Malom csak velük van tele! Nekem innen hiányzik a folyó is, bár van Domb, egy mesterséges tóval, de azt bezárják este, nem úgy mint a Tisza part, hogy oda este is kilehetett ülni, vagy sétálni a parton.

Szerintem Szeged, Győr és Pécs gyönyörű városok. Én Kecskemétet nagyon nem szeretem elég lepukkant, de azért viszonylag elég fejlesztik, csak nekem olyan lemaradott ezekhez a nagyobb városokhoz képest még mindig.

2020. ápr. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szekszárd és Tatabánya egy nagy nulla. Tatabánya egy ipari város tele panellal, Szekszárd pedig egy mezőváros, kevéske belvarossal.


Győr: Én csak akkor ajánlom, ha munkahelyi szempontból nézzük a dolgokat. Sok a munkahely, és magasak a fizetések. Viszont a Belvárosa egy nulla (sztem), a város gazdasága főleg a gépkocsigyártásra alapul, tehát a munkahelyek is főleg azzal kapcsolatosak. Sok az ipari rész. + Külvarosban vannak "cék"


Pécs: az egyik legszebb magyar város. Akárhányszor jártam ott, én mindig megcsodáltam. Gyönyörű a belvárosa, gyönyörűen felvannak újítva az épületek. A földrajzi helyzete miatt is előnyös - Mecsek télen síelésre, nyáron túrázásra is használatos. Viszont kevesebb a munkalehetőség, és itt is vannak "cék" a külvárosban. Nem számottevő, de van.


Szeged: Én mindig is azt hittem Szegedről, hogy egy iparosodott koszos fekete város, ahol lemzselnek a nemzetiségek. Aztán egyszer elutaztunk oda...

-Azta k*rva!

Gyönyörű egy város! De komolyan! Nagyon szép! Nagyon rendezett és fel vannak újítva az épületek. Nagyon jó kis hangulata van az egész városnak. És én 3x-i utazásom során 1 db nemzetiséggel sem találkoztam. (Munkahelyi szempontból nem tudok semmit mondani)


Ezeket úgy mondtam, hogy mind 3 városban voltam min. 2-szer. :)

2021. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!