Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Magyarországon hol "érdemes"...

Magyarországon hol "érdemes" élni?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy kisvárosban élek, ahol nagyon nincs munkaerő,már gyerekkoromban eldöntöttem, hogy én nem akarok itt élni. Jártam már pár alkalommal Tatán, nagyon szép környéknek találtam, és ha nem is akarnék nagyvárosban élni lenne a közelében pár "falu" (ami már most nagyobb létszámú, mint az én "városom"), ahol akár élni is lehetne, mégis a közelében lenne (több) nagyváros. Valamint most Kecskeméttel is szimpatizálok, de ezt a környéket nem ismerem annyira.

Tudom, sokan írjátok, hogy nem lehet itt megélni, de nem tervezek külföldre menni egyelőre és szeretnék egy nagyobb városba költözni (vagy mellé egy kisebb településre) és nem akarok Budapestre sem.



2020. febr. 12. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Magyarországon sehol nem érdemes élni.
2020. febr. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Ott, ahol TE jól érzed magad. Ez mindenkinek más. Van, aki egy tanyán boldog, van, aki Budapest belvárosában. Ki mire vágyik. Ami nekem álom, az neked nem az. Mert én a budai zöldövezetbe vágyom. Madárcsicsergés, mókusok, de félóra alatt a belváros elérhető.
2020. febr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Ahol találsz munkát, és ami a személyiségednek megfelelő.


20 éves koromig Pesten éltem, de antiszociális személyiségemnek köszönhetően nem éreztem jől magam ott.


Találtam szegeden munkát, és egy 5 kmel arébb fekvő faluba költöztem. Hamar odaérek a munkahelyemre, és amit munkaidő alatt emberek között kell töltenem, az pont elég szocializálódás, de nem zavaróan sok, mert munka után, simán kiülök a kertbe és élvezem a csendet, hogy nem őrjöngenek tinik az ablakom alatt, hogy nem jön a kipufogó gáz a képembe, mert nem járnak kocsik, meg buszok.


Igazából egyik vidéki város se jobb a másiknál. Ha nem szereted a nyüzsit, ne költözz Pestre, de hogy azon kívül, szegedre, tatára, Kecskemétre, vagy Győrbe költözöl, az már inkább azon múlik, hogy hol találsz olyan munkát, amit szívesen csinálsz.


Én pl szó nélkül átköltöznék egy másik nagyváros melletti faluba, ha találnék ott egy jobban fizető munkát, mert semmivel sem lesz rosszabb Debrecen, mint Szeged, vagy Győr, mint Szeged.

2020. febr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Érden érdemes.
2020. júl. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!