Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Éreztessem vele, hogy látom,...

Éreztessem vele, hogy látom, hogy babát vár?

Figyelt kérdés

Úgy látom, szomszéd fiatalasszony babát vár! hogyan kommunikáljam le, hogy látom, hogy áldott állapotban van?

Milyen udvarias megjegyzést, kérdést tegyek fel neki? egyáltalán illik észrevenni? nem kellemetlen neki, hogy tudom, mi előzte meg azt hogy babát vár?



2020. márc. 7. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Mi nem tudjuk az előzményeket, így nem tudunk tanácsot sem adni.
2020. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Miért kellene bármit is mondani? A szomszédod, semmi közöd sem hozzá, sem a magánéletéhez, minek akarsz kotnyeleskedni...
2020. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Ha még csak pár hete vetted észre, vagy még ennyi ideje sem, inkább ne szólj! Hátha rosszul látod, és valójában csak hasra hízó típus. Majd ha eltelt már 1,5-2 hónap, és egyre csak növekszik a hasa, akkor gratulálhatsz neki, ha azt látod, hogy épp jókedvű, mosolyog. Ha nem látsz rajta örömöt, inkább ne szólj semmit. De akár akkor is gratulálhatsz. Ahogy akarod.
2020. márc. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Miért kéne bármit éreztetned vele vagy mondanod neki?

Ne is haragudj, de semmi közöd ahhoz a nőhöz.

2020. márc. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Azért ne ugorjatok már a kérdezőnek! Lehet, hogy meg szokta kérdezni tőle a szomszéd, hogy hogy tetszik lenni? Vagy az is lehet, hogy szoktak beszélgetni időnként. Miért ne szólhatna neki a terhességéről? Csak még ne most, várj vele, kérdező!
2020. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

"nem kellemetlen neki, hogy tudom, mi előzte meg azt hogy babát vár?"


Istenem...

2020. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
inkább hagyd békén a szomszéd fiatalasszonyt...
2020. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Annyira aranyos ez a kérdés.:)

Értem a problémád.

Néha én is zavarban jövök, amikor elképzelem bizonyos szitukat, pedig jóval idősebb vagyok, mint te.

Pl. a lányom szexel. Durva.:)

Jó tanácsokat kaptál. Várj, amíg egyértelmű a dolog, de még így se biztos, hogy beszélni szeretne róla.

Ajánld fel a segítséged, ha sokat cipel, de ne bizalmaskodj.:)

2020. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Szem- és fültanúja voltam a következőknek:

Egy általam is ismert kb. 30 éves hölgy jött egy társaságba. Nem mindenki ismerte őt. A hasa (nadrágban volt) azt mutatta, hogy kb. a 7. hónapban van áldott állapotában. Egy másik hölgy, aki őt nem ismerte, meg is kérdezte:

- Hányadikban vagy? (És megsimította a kérdező hasát...)

- Nem vagyok másállapotban - hangzott a válasz.

Én is azt tanácsolom, hogy ne vedd észre. Majd ő elújságolja, ha akarja. Az előzmények firtatása illetlen dolog.

2020. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%

Gratulálok Mariska!


De csak, ha tutibiztos! Aztán reagál rá valamit.


Milyen emberek azok, akik irogatnak itt, hogy semmi közünk a szomszédhoz... :(

2020. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!