Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzek undort ha bele...

Miért érzek undort ha bele gondolok, hogy nekem is babát kell valaha nevelni, de tudom, hogy nem kell?

Figyelt kérdés
Rosszul vagyok a babás bejegyzésektől, a babás képektől... Szaros pelenka pisi sirás... időrablás és undor jut az eszembe, semmi pénzért soha nem szülnék gyereket és felnem tudom fogni, hogy az emberek miért teszik ezt.
2019. jan. 7. 22:47
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
24%

Egyszerűen nem tudod más perspektívabol látni a világot.

Nem a te hibás, egyszerűen nem vagy ahhoz elég intelligens.


Én sem akarok gyereket, de fel tudom fogni valaki miért akar...

2019. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
És miért akar?
2019. jan. 7. 22:56
 3/50 A kérdező kommentje:
Jajj de intelligens vagy azt megse magyarázod... LOl xD
2019. jan. 7. 23:01
 4/50 anonim ***** válasza:
22%

azért akar mert ösztönből szereti a kicsinek a gondjait vinni..

sok szülő nem kap érte semmit csak kb 8 éves korig együtt élhet egy ártatlan emberrel aki teljes szívéből szereti őt mint szülőt..és ez egyébként teljesen ki tud kapcsolni és őrült energiákat ad, hogy felelős vagy érte..

a szobatisztaságig sokkal kevesebb baj van egy gyerekkel mint engedetlen kamaszként egy hét alatt..pelenkát kicseréled valahogy de mikor idióta, semmirevaló ember akar lenni csak azert is, hát fáj nagyon..


25F

2019. jan. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
köszi, szerintem is a kamaszkor a legrosszabb egy szülő számára.
2019. jan. 7. 23:12
 6/50 Metionin ***** válasza:
95%
Mert nem akarsz gyereket. Én se akarok, sosem vágytam rá. Igazából olyan 14-16 éves koromig eszembe se jutott, hogy a társadalom tőlem is ezt várja, csak akkor kezdett el rá anyám meg mások célozgatni hogy jaj majd ha lesz...én meg: wtf? Mi? Nekem?! Nincs az az isten! El nem tudom képzelni hogy valaha is gyereket csináljak és neveljem. Hiányzik belőlem mindennemű anyai ösztön és reálisan nézve egy gyerek egyáltalán nem hoz annyi boldogságot, mint amennyi nehézséget okoz. Az ilyen emberek számára tényleg tök abszurd dolognak tűnik egy gyerek miatt feláldozni a hátralévő életünket. Még szerencse, hogy ez manapság már lehet választás. Aki gyereket akar, az megint más téma, sokan vannak akik csak elvárásból szülnek vagy mert eszükbe se jut hogy lehetne másképp. Kisebb százalékuk sajnos aki felelősen vállal gyereket. Aki így tesz, az nyilván a nehézségekkel együtt is így boldog. Igazából nekem tökmindegy csak ne akarják rám tukmálni, mert azt már nagyon unom. Nem mintha reklámoznám a dolgot de sokan annyira tolakodóan természetesnek veszik hogy nekem is lesz, hogy képtelenség őket leállítani.
2019. jan. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
82%

Hasonlóan érzek a gyerekekkel kapcsolatban, mint te... amolyan szükséges rossznak tartom őket. És gyűlölöm a sóskafőzeléket, már a szagától felkavarodik a gyomrom. Mások viszont két pofára zabálják, és nem tudják megérteni, hogy hogy én hogy nem szerethetem; ahogy néhány ember azt nem vágja, hogy lehet megenni a halat vagy a gombát, én meg nem értem, hogyan lehet ezek nélkül az ízek nélkül élni? :D

Szóval a gyerek sóskefőzelék. Az emberek nagy része szereti, vagy legalább is elviseli, nekem viszont le nem lehetne nyomni a torkomon. Míg az én álláspontom sokaknak gomba, nem is értik, hogy lehet így boldogan élni, én meg nem értem, mi a probléma?

Első hozzászólóval ellentétben szerintem nem baj, ha "nem tudjuk felfogni", miért döntött a másik úgy, ahogy (esetünkben a gyermekvállalás mellett), van, és kész. El kell fogadni, mint a sóskafőzeléket, ami nálunk a legolcsóbb fogás a munkahelyi kifőzde menüjén, ezért mindenki azt eszi hó végén, de én ettől még választhatok mást, és se nekem nem kell cseszegetnem a sóskásokat, se nekik engem, amiért halat eszek.

2019. jan. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
3%

Én sem akarok, van barátod? :D

27F

2019. jan. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
van :D
2019. jan. 7. 23:35
 10/50 anonim ***** válasza:
91%
Metioninnal osztom, nokent szerintem eleg nehez dolgunk is van ezzel kapcsolatban :D
2019. jan. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!