Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire pofátlanság fúrni...

Mennyire pofátlanság fúrni egész nap a karantén alatt?

Figyelt kérdés
Felújítás van a panelban és most a panel 80%-a otthon van. Február eleje óta van a felújítás, 1 hónapig, március elejéig fúrtak, majd abbahagyták. Viszont hétfő óta újra fúrnak reggel 9-től este 6-ig. Kibírhatatlanul hangos számunkra. Muszáj az utcán töltenie sok panellakosnak az időt mert kezdenek belebolondulni a fúrásba. Nem pofátlanság? Etikus dolog ez?

2020. márc. 20. 13:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
Az én felső szomszédom kb. 1 éve költözött be, előtte felújítottak, de azóta is elég sűrűn fúrnak, ma délelőtt is ez ment, el nem tudom képzelni mit lehet ilyen sűrűn fúrni egy lakásban.
2020. márc. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Na közben megint kint van a papír hogy februártól felújítás, elnézést kérnek. Viszont valaki tollal odaírta, hogy éjszakás és szeretne aludni, kér valami kompenzációt mert nem tud 3 óránál többet aludni. Erre a papíron a válasz egy rideg nem volt a felújítótól. A lakás üres, tehát még nem költözött be senki, csak a munkások dolgoznak benne.
2020. márc. 20. 14:23
 13/21 anonim ***** válasza:
17%

Ismerős a dolog, panelben éltem/élek, és ez a rákfenéje az egésznek. Hiába van Házirend, nem feltétlen tartják be.

A másik meg, hogy a panelek 30-45 évesek, 1000× már át lettek fúrva: egy földrengés esetén ezek már összedőlnek a sok farigcsálás miatt.

2020. márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%

Voltam műszaki beosztásban olyan helyen, ahol 5-ezer lakást kezeltünk, kb. 30 helyen. Sehol sem volt a házirendben, hogy kötelező tudatni a felújítási szándékot. Lehet, hogy máshol van ilyen. Inkább tapintat kérdésének veszem.

Tűrni kell, ha valahol felújítási zörej, lárma van. Egyszer neked, máskor nekem kell belátással lennem. A tömeglakás már csak ilyen...

2020. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
78%
Hol van amúgy karantén?
2020. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%
Engem sokkal jobban idegesît, hogy a szomszédom neveletlen kölke egész nap visítozik... eddig legalább a nap egy részében kuss volt - visítozik, veri a lépcsőházi korlátot (többször este 11 után, mert a szülők buliznak a haverokkal nyitott ajtónál a 38 négyzetméteren), az ajtókat ill egy alkalommal majdnem beesett hozzám, mert épp indultam kifelé, ő meg épp ismét nekifutott az ajtónak, gondolom, meg is ütöttem az ajtóval, mert első sokkomban csuktam is az ajtót....azóta mondjuk az én ajtóm közelébe nem jön... 8-9 éves
2020. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk is ez a helyzet, annyiból rosszabb, hogy pont ma kezdte. Már én is gondoltam, hogy kiírom kérdésnek, mert ilyen körülmények között szerintem is pofátlanság, home-office-ból dolgozom, baromira zavar. Ráadásul hallottam, hogy a csempéket veri le, úgyhogy feltételezem, hogy nem létszükséglet volt, sőt, lehet, hogy azért kezdte el, mert most úgysincs jobb dolga. :-( Nem mentem át szólni, mert addig morfondíroztam magamban, hogy szóljak-e, hogy szerintem már a fél lakás szét volt verve addigra, ott meg úgysem hagyja abba. De ha ez vigasztal, együtt dühöngök veled. A hab a tortán, hogy a házban lakó gyerekek ugye otthon vannak, és felváltva visítanak. (Bár ebből a szempontból inkább egy család problémás.)
2020. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Abból meg én kérek bocsánatot, mert az én húgom is üvöltözik meg sikoltozik mint állat unalmában, egész nap. Ő meg 10 éves. Hát igen, együtt szívunk :( Embertelen a panel.
2020. márc. 20. 22:10
 19/21 anonim ***** válasza:
97%
Ha ti is zajongtok, akkor nem igazán van jogod felháborodni
2020. márc. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 qkker1 ***** válasza:
100%
Martin, az nem zavar, hogy az idegbeteg húgod kikészíti a házat /na jó, nem, mert kamu az a sztorid is/, most meg hisztizel /ez is kamu/ egy kis lakásfelújítás miatt!
2020. márc. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!