Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek mikor vezetik be...

Szerintetek mikor vezetik be a kijárási tilalmat itthon?

Figyelt kérdés

Szlovéniában éjfél óta van, este 10-kor jelentették be.


Szerintem napok kérdése és nálunk is ez lesz. Inkább az a kérdés, hogy mikor. Én hasznosnak találnám, oké, most az én üzletemnek is annyi lesz, mert nem tudok postára járni.


Nyilván nem hangoztatják sokkal korábban, mert fele ember meglépne, mondjuk most nagyon nincs is hova.


2020. márc. 20. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem hétfőtől, ha tippelnem kéne.
2020. márc. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Hétfő.
2020. márc. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Hétfő, nekünk már szóltak, cuccoltuk haza a munkahelyi eszközöket
2020. márc. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg hétfőtől. Én már kaptam igazolást a várható kijárási tilalomra a munkahelyemtől.
2020. márc. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt pár nappal (1-2 téttel?) később kezdett terjedni, meg lehet, hogy a szűrések meg a bürokrácia is lassabb.

De ahol többszáz- ezer körüli fertőzött volt, ott bevezették, és eddig ezeknek az országoknak a lépéseit követtük.

Az is elhangzott már, ahogy az orvosok is 15-ször annyi fertőzöttel számolnak, mint amennyi regisztrálva van.

Szóval már most indokolt lenne, csak a hivatalosan regisztrált betegek száma még nem érte el ezt a szintet.

Amilyen kis ország vagyunk, arányaiban én azt mondom, kb 500 fő fölött bevezetik.

2020. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Én a hétfőről azt hallottam, kamu.
2020. márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem leginkább rajtunk múlik. Ha mindenki betartaná, hogy csak a legszükségesebb dolgok miatt jár el otthonról és nem jár tömegbe, akkor egyáltalán nem is lenne rá szükség, ugyanott lennénk, mint kijárási tilalom esetén. Aki pedig nem hajlandó betartani, az úgyis találna kiskaput, csakazértis elintézné, hogy titokban beugorhasson a fodrászhoz, mert már lenőtt a haja vagy átmehessen a szeretőjéhez dugni.
2020. márc. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

A sulit péntek este jelentették be, a hétfői tilalom is titok, azok mondják akik közel vannak a tűzhöz és tudják mikorra milyen korlátozást terveznek, betegszamtol függ.

Azt mondják ha eleri a 100at a fertőzött szám akkor lesz bevezetve, a 100 meg szerintem hétfőre meglesz.

2020. márc. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Lazy Lover ***** válasza:
88%
Nem sokára már kint van a hadsereg nem unalomból vannak kint....
2020. márc. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Én is úgy HAllotam h hétfőtől ( politika mentesen de Fidesz közeli ismeros mondta )
2020. márc. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!