Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az mennyire közszem-éremsértés...

Az mennyire közszem-éremsértés, meztelenül napozom itthon? Tudtommal nem.

Figyelt kérdés
A szomszéd nőnek nem nagyon tetszik, de nem érdekel.
2019. szept. 24. 17:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Amennyire látható vagy.
2019. szept. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
80%
Majd lefotóz és fenn leszel a neten aztán meg itt fogsz sírni.
2019. szept. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
32%

Az se mindegy, hogy egy csoffadt taszító amőba vagy-e... mert aki kinéz valahogy, azt nem annyira szokták bánni.


A véleményem viszont az erről a dologról, hogy egy valamirevaló kertben - ha nem múlt évben parcellázták - illene már legyen annyi növényzet, hogy a szomszédság nem egymást walagát lesi. És kettőn áll a vásár, a kedves szomszédasszony is rakhatott volna már rég egy sor tuját, vagy nádat, ha ilyen problematikái vannak. Nehogy már az ember otthon ne úgy legyen, ahogy akar. Tessék, rakjon valamit a kerítésére, azt jónapot! Az sokkal felháborítóbb, ha valakinek állandóan a szomszéd kertjében tévelyeg a tekintete.

2019. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
72%
Közszem-éremsértés. :)) Hűű bakker, ez meg mi? Egyébként saját telekhatáron belül úgy napozol, ahogy akarsz. Nem kötelező odanézni senkinek.
2019. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
24%
Ne most napozz! December-január-február a legalkalmasabb időpont a meztelen napozáshoz...
2019. szept. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Pont, hogy az hogy akkor lát, ha szándékosan néz. Csinos nő vagyok, gondolom az bssza az agyát, hogy a férje vagy nem tudok kije néz. Amíg nem jogszabály ellenes, engem nem érdekel. Nem fogok fürdőruhát felvenni itthon. Vegyen ő is szilikont és fogyjon le, járjon edzeni akkor majd nem zavarja, hogy a férje bámul. Csak a gyerek miatt kérdeztem.
2019. szept. 24. 17:32
 7/31 anonim ***** válasza:
62%

jaaa így már világos, azt vártad hogy mi is azt írjuk hogy féltékeny rád :D dearanyos. "csinos nő vagyok" :D


inkább beképzelt, főleg ha azt gondolod hogy az a baja a szomszédasszonynak hogy a férje nézni fog téged :D édesistenem...

2019. szept. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
81%

Jaj várj csak, már láttam egy ilyen kérdést nem is olyan rég!

Volt gyerek is a szomszédban, igen. És ott se érdekeltek a válaszok, csak jól meg akartad mondani a magadét!


Úgy nézem, azóta is ugyanolyan frusztrált vagy.

2019. szept. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
57%
A baratomnal is volt ilyen hogy a szemközti hàzban meztelenkednek, egy rakas haverjaval kukkoltàk röhögve, de hire is ment amugy rendesen. Es elvileg kidobta a föbèrlö a "nöt"
2019. szept. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%
De mókás, azt hitték hogy férfi vagy, erre csak benyögted a szánkba adandó választ. Várj, leírom neked én is: azért nem tetszik neki, mert te csinos nő vagy, és zavarja hogy a férje néz téged! 😃😃😃
2019. szept. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!