Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak rám hat ez a "karantén"...

Csak rám hat ez a "karantén" ilyen rosszul? Más nem érzi űgy hogy csak elrepülnek felette a napok?

Figyelt kérdés
Veletek nem úgy van hog, ha valami nagyon fáj lelkileg akkor csináltok magatoknak feladatot... Elfoglaljátok magatokat. De mkst van időtök/időnk gondolkodni, nektek nem qurva fájdalmas az egéyz napos otthonlét?
2020. márc. 22. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Mindenhol jo, de legjobb otthon!
2020. márc. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Extrovertáltnak nehezebb elvielni az otthonlétet, mint introvertáltként. Én utobbi vagyok nagy eséllyel. szórakozást a net adja: játék, videó-film-sorozat-stb nézés. Hobbijaim is nethez köthetőek,meg géphez.


Próbálok azzal haladni, amiből majd talán egyszer pénzt látok viszont.

2020. márc. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Én is rosszul bírom irtó magányos vagyok

A lakás már csillog villog xd a ruhak rendben minden készre igyis unom magam már.

2020. márc. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nehéz, pedig introvertált vagyok. Nekem amúgy épp a home office / digitális oktatás miatt nehéz, összefolyik minden mindennel.
2020. márc. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De, 2×-esen is ezt érzem. Mondjuk e nélkül csak 1×-esen éreztem ezt.
2020. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Ilyen helyzetekben szembesülök vele, mennyire nincs semmim és senkim.


Barátaim alig vannak, azok is elfoglaltak, ilyenkor főleg. Párom évek óta még kilátásban sincs. Most volt egy plátói szerelmem, amibe első perctől tudtam, hogy csak bele élem magam, de ebben a helyzetben főleg nem tesz jót, hogy "senkinek" érzem magam.


Nincs lakásom, kertem, házam. Nem vonzanak az anyagi dolgok, javak. Viszont imádom a természetet, mozgást, élményeket, utazásokat.


erre az évre is beterveztem csomó programot, de most nulláról újratervezés.

2020. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

1 hét alatt mi lenne nehéz ebben?



Amúgy én megspóroltam az utazás idejét és a távoktatás se kezdődött még meg, végre volt időm 8 órákat aludni.


Színeztem, olvastam, írtam, főztem, ültettem és magot vetettem. Konkrétan takarítani se volt időm. Vége is sajnos a pihinek.


Irodába legszívesebben napi 1 napra mennék vissza max, annyira jó ez a nyugalom.

2020. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eddig is nagyrészt itthon dolgoztam, most mindig itthon dolgozok, legalább alakul a felesleges cuccok kiszanálása és a héten újra elkezdek sportolni is
2020. márc. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!