Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van itt olyan aki németországi...

Van itt olyan aki németországi csendháboritásban jàrtas?

Figyelt kérdés

Németországban èlünk,az alsó szomszèdunk megkeseriti az életünk.

Egész nap orditozik a nő.Csapkodnak,dübörögnek,trappolnak,nemi életüket rendszeresen halljuk.Már 2 szer kértük őket személyesen hogx hallkabban legyenek de eddig semmi változás.

Nem lehet ablakot nyitni napközben sem,éjjel sem.

Zárt ablakoknál is hallani lehet őket.Most 2 napja jo ido van.Kivan nyitva a terasz ajtajuk is,es orditozva beszel allandoan.

Sem a lakasban sem a balkonon nem lehet megmaradni.

Este 10 utan is ez van.Mit tevok legyunk?

Kijon a rendor?Volt valaki hasonlo helyzetben?

Tud valaki valami bevált módszert ajánlani?


2020. ápr. 5. 18:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, a felettem levők megvették a lakást szóval ők nem fognak menni se megváltozni, így én keresek másik helyet. Amúgy este 10 után akkor se hangoskodhatnak, ezt itt németben nagyon komolyan betartatják akár rendőrséget is hívhatsz rájuk de sokra nem mész vele, ha övék a lakás.


Én is próbáltam hogy hangosabb voltam mint addig és erre ők még hangosabbak voltak, ez értelmetlen oda-vissza játék.

2020. ápr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Igen ezt tapasztalom en is

Tegnap még 22:50kor a szájukat hallgattam.

2020. ápr. 8. 16:40
 13/13 anonim ***** válasza:
Az még jo, de amikor ejjel 1kor itt nyerítenek... igazi tahók, senkire sincsenek tekintettel. ma is szóltam neki, 12kor, hogy ba*d meg tekerd mar lejjebb a baszust, mert a nejem éjszakás, szeretne aludni. erre a basszust baxott levenni, csak a hangeröt, meg persze fotot kuld, hogy hany decibellel megy most epp nala minden...igazi bajor gyökerek.
2020. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!