Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudnatok olyan ugynoksegeket...

Tudnatok olyan ugynoksegeket mondani akik nemetorszagi munkavallalassal foglalkoznak?

Figyelt kérdés
2019. nov. 18. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem jobban jársz, ha magadnak keresed meg a megfelelőt a Google kereső segítségével.
2019. nov. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azert kerdezem itt, mert gondoltam, aki valaszol, az olyat ajanlana, ami neki bevalt es nem valami lehuzos ceg.

Csak neveket kertem, nem azt, hogy intezzetek nekem munkat, remelem ez vilagos.

2019. nov. 18. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Az oktatóm mondta azt, hogy ez mind egy hatalmas átverés. A közvetítő felszed utánad egy halom pénzt, te meg dolgozol tized annyièrt, ez a modern rabszolgatartàs. Én hiszek neki. Jobban jársz, ha az ismerettsègi körödben kérdezősködsz és úgy próbálsz intézni valamit.
2019. nov. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt.

Ha az ismeretsegi koromben lenne valaki, aki Nemetorszagban elne, akkor hidd el, hogy toluk kerdeznem, nem itt.

2019. nov. 20. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!