Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetek az erős régimódi...

Mit tehetek az erős régimódi dohányt szívó szomszédokkal? Allergiára hajlok, néha így is akad levegőtlenebb időszak, por is, most és ősszel pollen erre jön ez is .

Figyelt kérdés

Esős vagy hűvösebb ,tisztább időben örülök,ha van friss levegő és kinyítnám az ablakot, de nem tudom .


Szalagházban lakunk .


Valamikor wc-e ül be az egyik felettünk és ott szívja .Rosszúl lét fog el,hányinger.


Azaz érdekes húsvétkor semmi nem történt . Pedig itthon volt.


Erre jön,hogy erősen csusztatva tolja a széket , akár éjjel is Nem öreg . Szexelni van erőnléte ,de széket megemelni nincs ? Érdekes,ez sem volt most húsvét idején ! Szinte folyton egy helyíségben van ,ami kicsi.Nem tudom,ott minek van . Három szobás lakások. Valamikor kalapál stb.


Az érdekes az,hogy a csőtörést nem vette észre,idős néninek kellett jelezni a közösképviselőnek. De felőle jött . Van és lenne ideje . Nem rokkant . Maradi középkorú . A tipikus,akitől húzna el az ember a viselkesdése miatt. Kb a 70-80s évekbéli kocsmás emberei időutazva ,amit lehetett látni képen,filmen vagy valaki valósan. Sajnos mi vagyunk itt a fenti lakókat nyílván nem zavarja úgy ,ha távolabb lakik dohánymewntes és a zajtól.


Fiatal nő vagyok .


2020. ápr. 18. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen a társasház. (Szalagházról még nem hallottam.) Családi házban ki tudod küszöbölni ezeket az élményeket.
2020. ápr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megszoksz vagy megszöksz, ennyi van.
2020. ápr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Tehát akkor ha jól értem, akkor annyi a probléma, hogy néha cigizik meg hangosan húzogatja a tárgyakat? (A csőtörést nem veszem figyelembe, mert valóban lehet, hogy észre sem vette, hiszen a víz arra folyik, amerre utat talál magának.)

Erre tényleg csak egyet lehet mondani: megszoksz vagy megszöksz.

2020. ápr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez tényleg ilyen,alattunk is erős dohányosok laknak... de van egy vészmegoldás,mi ezt szoktuk bevetni: ventillátor az erkélyajtó felé! Mondjuk nálunk a tüdőrák indirekt módon ,,segít”:már rendesen köhögnek,tehát tudjuk,mikor ülnek ki bagzani.Ilyenkor ventillátor bekapcs,és már fújja is visszafelé a füstöt ;)
2020. ápr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jóhogy nem már a saját lakásán sem bagózhat az ember.. engem meg az zavart,hogy bandáznak,hangos a zene vagy épp hangosan krrtak.. sose sírtam miatta,a társasház ezzel jár.

Mikor albiban laktam, nem dohányozhattam a lakásban,ez ok volt, en sem szeretem. Lejártam az udvarra,ott is beszólt egy vénasszony.. kiraktak egyik helyre egy kijelölt hely táblát,akkor oda jártam cigizni. Amikor már ott is beugatott,elhajtottam a halál f.cára. Aki társas házban él,alkalmazkodni kell. Ha nem megy,tényleg úgy kell ügyeskedni,hogy kertesbe kerülj. Én is ezt tettem. Soha többé nem mennék társasba.

2020. ápr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk meg amolyan murphy törvenyei mennek.

Amikor pont szellöztetni akarok akkor gyujt rá pont a kocadohányos szomszed aki alig cigizik amugy, nappal soha nem alszom, egyetlen egyszer ha pihenni akarok tuti akkor furnak csak, mert abszolut nem jellemzö ez amugy a szomszedokra, vagy szellöztetèsre visszaterve, rittig pont akkor jön a kukàsauto es az egész utca büzlik, vagy amikor parszor irto ritka, de pont amikor erkelyre teregettem, pont akkor jönnek a szunyogirto repülök szorni a mèrget a tiszta ruhàinkra, Amikor pont elaludnék, pont akkor áll meg a ház elött egy kocsi ugy hogy folyamat járatja a motort mert pakolnak a kisboltba, vagy hajnalban erre ébredek hogy szivárog a fejembe ez a dieseles ketyegös hang, Vagy pont akkor jön vagy 5 auto az amugy egyirányu es nagyban forgalmatlan utcankba, amikor át akarok menni a tuloldalra, de elötte utana minimum fel oraig nincs mozgás, de boltban postàn, ezer biztos az is, hogy pont nàlam fogy ki a pénztárszalag, vagy pl ha egyetlen cipö tetszik tuti csak abbol nincs a méretemben, stb sorolhatnàm napestig, es en ebben élek.

2020. ápr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A társasház ilyen, alkalmazkodni kell. Jó, hogy mar nem akarjátok megszabni a másiknak, hogy mit csinálhat a saját lakásában, gondolok itt a dohányzásra. Azért nehogy már az ember az otthonában ne gyújthasson rá. Másik kérdésnél azon megy a nyavalygás, hogy nyitott ablaknál cigiznek, egy megint másiknal az a baj, ha a teraszon, itt meg az is baj, ha a zárt WC-ben cigizik. Megint máshol meg az, ha a családi házas kertjében gyújtasz ra. Azért ne vicceljünk nar. Akkor hol máshol, ha már otthon sem?! Mondjuk #4, tőlem te is megkaptad volna a magadét, de úgy hogy nem tetted volna zsebre.. A világon nem létezik olyan, hogy megtiltják valakinek a saját kertjében/otthonában való dohányzást.:D Persze pereskedni, meg rohanni feljelentgetni bármiért lehet, más kérdés hogy semmit nem érsz el vele, max kiröhögnek. Nekünk is volt ilyen szomszédunk, kertes ház, a konyhában gyújtottam rá és jött pampogni, hogy ő a kertben érzi és azonnal hagyjam abba.. Na hát mondanom sem kell, úgy kiosztottam, hogy levegőt venni se tudott, utána pedig csak azért is kimentem a kertbe és ott cigiztem. 🤷🏻‍♀️ Mindennek van egy határa és ez bőven túl volt azon.
2020. ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 vagyok, bocs azóta látom törölték az eredeti 4es válaszát..
2020. ápr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!