Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapest "környéke" mit...

Budapest "környéke" mit jelent pontosan most a kijárási korlátozás kapcsán?

Figyelt kérdés

Úgy fogalmaztak, hogy "Budapesten és környékén a kijárási korlátozások életben maradnak".


Mit jelent ilyenkor a "Budapest környéke"?


BP-vel határos települések? Pest megye? BP 20 kilométeres környezete? Vagy mit jelent ez?

Nem messze lakok a fővárostól, még Pest megyében, és most nem tudom hogy ránk mi fog vonatkozni. :)


(Fogalmam sincs, melyik kategóriába illik ez igazán, elnézést ha rossz helyre raktam a kérdést...)


2020. ápr. 30. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha lesz konkrét rendelet, akkor bizonyára pontosan meghatározzák a "környéket".
2020. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szóval akkor még nincs egyértelműsítve?

Rendben, akkor majd figyelem a híreket, csak azt hittem vagy már van róla infó, vagy van erre valami bevett fogalom, hogy meddig tart a város "környéke".

Köszi a választ. :)

2020. ápr. 30. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az agglomerációba tartozó 81 települést fogja jelenteni.

Itt van egy lista is róluk: [link]

2020. ápr. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom mint a 3-as. Amúgy Székesfehérváron élek, és hiába sok Fejér megyében a fertőzött, itt már kihirdették az enyhítéseket.
2020. ápr. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi. A link alapján akkor engem továbbra is érinteni fog, de még meglátjuk.

Bocsi a buta kérdésért, nem igazán tudtam követni a híreket, legtöbb helyen csak ennyit írtak, és ne tudtam hogy én maradtam-e le valamiről. :D

2020. ápr. 30. 15:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Megvan a hivatalos rendelet. A korlátozás Budapestet és Pest megyét érinti.
2020. máj. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen igen, már láttam reggel. Köszi mindenkinek. :)
2020. máj. 1. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!