Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet valaki ekkora...

Hogy lehet valaki ekkora bunkó, hogy a hétvégén 8:30-kor elkezd füvet nyírni, és felébreszt?

Figyelt kérdés
Legalább a hétvégén aludnék délig, de ennek pont kora reggel kell zajt csinálni?

2020. máj. 2. 08:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Akármikor nyír füvet az ember, valakinek mindig problémája van vele.
2020. máj. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Itt van, hogy vasárnap 7-kor állnak neki. Ablak becsuk, légkondi bekapcs, meg van oldva.
2020. máj. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
Nem kell délig aludni és akkor nem lenne problémád. Feküdj le este 9-kor aludni és aludj 8-ig. Ennyi.
2020. máj. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
48%

Nem tudom velem van-e baj, de amig videken eltem, ahol mindenkinek nagy telke volt es vagta valaki mindig a fuvet, en meg se hallottam meg almomba.

A nyaraloba ha a ferjem benzinessel vagja a fuvet, en amellett is ugy elalszom nyitottt ajtok ellenere is a hazba, mint a fene.


Nem hiszem, hogy ennyi rossz alvo van az orszagban, csak az emberek betegesen bele akarnak ugatni abba, hogy a szomszed mit csinal, es azt miert akkor. Ezen felkurjak az emberek az agyukat, es maris nem megy az alvas....

2020. máj. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Tavasztól őszig ez van; fűnyírás, flexelés stb. A kertes övezet ezzel jár.

8.30 egyáltalán nem KORA REGGEL. Én igyekszem az ilyesmit hétköznapra időzíteni, de nem mindig sikerül. Most még nincs meleg, de nyáron muszáj reggel kezdeni, különben akár rosszul is lehet valaki a napon.

Pl. nekem a fűnyírás 3 óra. És igen, volt már, hogy majdnem elájultam a déli melegben - szóval én 8-kor szoktam kezdeni; jó, előbb tényleg nem.


Az, hogy te délig akarsz az ágyban fetrengeni, magánügy, nehogy már bárkinek is ehhez kelljen igazodnia.

2020. máj. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Akkor ér rá..gondolom. vagy beszéld meg vele hogy legközelebb lenyírod neki ingyen délután ha kipihented magad
2020. máj. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
Hogy lehet valaki ekkora debil, hogy erről képes kiírni ide egy hisztiző kérdést, ahelyett, hogy kinyitná a száját és átmenne a szomszédhoz? Ja, persze, az internetes rinyáláshoz nem kell bátorság. 😁
2020. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
Egyetértek, hogy nagyon idegesítő. Oké, hogy 8:30 vagy 9:00 nem kora reggel, de hétvégén az ember aludna tovább, ha megteheti. Vannak olyanok, akik hétköznap mindig korán kell kelljenek pl. 6 környèkèn. Na hàt az ilyen ember mièrt ne pihenhetne tovàbb szabadnapjàn, ha jòl esik neki. Nem feltètlen az alvàsra kell gondolni pihenès alatt, hanem a csendes kikapcsolàsra. A szomszèd meg neki àll reggel 7-kor órákon keresztül zúgni, búgni mert eszébe jutott, hogy az egész kertet most kell lenyírnia. Hát köszi! A másik amire nagyon haragszom, amikor este neki állnak bulizni. Nem vagyok már tini, végig toltam a hetet, gondoltam milyen jó lesz pénteken este lefeküdni aludni, pihenni egy jót már 20 órától. Nagyon kimerült voltam. Erre a f.jancsi nekiállt partizni dübörgő zenével. De olyan dübörgővel, hogy a tv hangja nem tudta elnyomni... és ez már nem az első ilyen. Állítólag ő körbe szólt a szomszédságban, meg minden illetékesnek, hogy bulikázik... érdekes, én kimaradtam belőle. Az ilyeneket dolgoztatnám látástól vakulásig, aztán nem hagynám őket kipihenni a fàradalmaikat. Ha én tudok napközben házkörüli munkát végezni és bulikázni is normál hangerejű zenével, akkor nem tudom egyeseknek miért nem megy.
2020. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%
Nálunk meg valaki akkora bunkó volt, hogy éjjel kettőig tivornyázott a haverjaival valamelyik közeli ház udvarán. Nem tudom, melyik lehet a rosszabb.
2020. máj. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Sunshinedoll ***** válasza:
83%
Szerintem nem bunkóság. Hétköznap nincs rá ideje, hétvégén meg gondolom nem délben akar füvet nyírni, amikor ebédidő meg meleg van. A fél 9 nem korai időpont, szerintem. Jobb, mintha fél6-kor kezdene fúrni a panelban, legalábbis.
2020. máj. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!