Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mióta lehet-van így?

Mióta lehet-van így?

Figyelt kérdés

Mostanában rengeteg olyan kérdést olvasni itt,amiben szülők panaszkodnak dohányosokra-hangoskodókra,akik meg kikérik maguknak mindezt,és persze ennek a fordítottja is van szép számmal.Egyszóval megy egymás szapulása,holott csak egy kis empátia,némi emberi párbeszéd kellene,és mindenki jobban érezné magát.


Én ebben a kérdésben arra lennék kíváncsi,hogy mióta ennyire türelmetlenek egymással az emberek? Vagy mindig is ilyenek voltunk? :(


Írhattok kort-nemet is. Én 31F,többgyermekes szülő,dohányosokkal a családban.


2020. máj. 12. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig így volt csak nem volt net ahova fel lehet tenni. Egyszerűbb itt gyakorin durrogni, mint pl. felmenni hozzá h kérlek kedves szomszéd ne ide hamuzz már.
2020. máj. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A baj az h sajnos legtöbb esetben a szép szò nem használ.

Egyszer már költöztünk hangos szomszéd miatt.

Elöttük 2 csalàd is lakott,volt akik gyerekkel mégis negyed annyi zaj nem volt.

Huszonéves pár jött fölénk.Reggeltöl estig mamut járás,orditozás,hangos zene,ablakcsapkodás,hangos nemi élet.Többször kértük öket,semmi empátia bennük sem.

Sokat toleráltunk,a végén még nekik állt feljebb.

Most megint belefutottunk ilyen szomszèdokba

ráadàsul alattunk vannak.

Ordit a tv,olyan dübörgések,kopogások vannak h az embernek kiugrik a szive a helyéröl.Orditozás csapkodàs egész nap.

4 szer!kertük öket szépen legalább este probáljanak meg odafigyelni mert korán kelünk,állandò jelleggel felébredünk rájunk.

Süker fülekre találtunk itt is.

Én is szapulom öket mert hònapok òta ez megy,szép szò nem használ.

Nem szivesen,de ideje lenne rendört hivnom.

Rengeteg esélyt kaptak már.

Mi is odafigyelünk h ne zajongjunk,de nekik eszükbe sem jut h màs is lakik körülöttük.

2020. máj. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!