Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Pécsen és Debrecenben mióta...

Pécsen és Debrecenben mióta van ennyi kínai?

Figyelt kérdés
Nincs velük semmi bajom, csak mostanában sokat járok ebben a két városban és feltűnően sok kínait látok. Ez mióta van így és mit csinálnak? Mert Bp-n nem meglepő, de vidéki városokban nem gondoltam volna, hogy ennyien vannak.

2016. dec. 15. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pécsre az egyetem miatt érkeznek nagy számban.
2016. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%

A Globalizáció kezdete.

Budapesten van néger villamosvezető.

Sajnos ez van,szaporodunk szaporodunk.

2016. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pécsi vagyok, nem látok több kínait, mint az elmúlt években. Van jó pár kínai üzlet, azokhoz értelem szerűen tartozik pár kínai tulaj, az egyetemre meg mindenféle náció jár, ázsiaiak, arabok, stb. De őket főleg az egyetem környékén látni, vagy a belvárosban időnként, én arra már ritkán mozgok, mióta lediplomáztam.
2016. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A néger villamosvezető bácsival a 24-es villamos vonalán találkoztam. 40-50 közötti úr.
2016. dec. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!