Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valakinek vissza kellett...

Valakinek vissza kellett költözni-e a szüleihez/szülőjéhez a válság/járvány miatt?

Figyelt kérdés
Ti nektek hogy megy az együttélés? Rossz viszonyba voltatok a szüleitekkel előtte is? Vagy csak most mikor vissza költöztetek? Megbántátok a döntést valamely szinten?

2020. máj. 15. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elveszítettem a munkám a járvány miatt, az albérletet nem tudtam fizetni. Vissza kellett költöznöm, de úgy hogy nincs szobàm, hanem anyukám szobájában alszok egy kanapén 27 éves férfi létemre, úgy hogy 19 évesen kirepültem...

Kicsit kezd közöttünk mérgesedni a viszony. Szeretnék már nagyon elmenni innen, de egyelőre nincs hova.

2020. máj. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ja és az utolsó 3000 forintomat "élem" fel jelenleg, utána nem tudom mi lesz, mert anyukám is szegény, nem tud eltartani. Szóval ja, megbántam, csak nem döntés volt. :(
2020. máj. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem vesztettem el a munkámat, de kevesebb lett a bérem, ahogyan a munka is. Igaz én a nagymamámhoz költöztem ő lakik közelebb, innen jobb a munkába járás, meg ugye vigyázok is rá hogy ne mozduljon ki otthonról a járvány miatt. Szerencsére az ő háza 2 generációs így telesen külön helyem van, külön fürdő, konyha, szoba, minden.

Ő főz rám cserébe én bevásárolok mindent ami kell. Kimozdulnia nem kell, de szerencsére nem is akar kimozdulni. Mivel itt van sufni meg garázs is az autómnak így a garázs bérletet is lemondtam ezzel is plusz pénzt spórolok meg.

Most odafigyelek erre mert kitudja hogy lesz munkám a jövőben. Most hogy minden kezd vissza indulni ahogyan az én munkahelyemen is már kezd normál kerékvágásba visszaállni minden. De a főnököm mondta hogy nyár végéig nem kapjuk vissza az elvont juttatásokat ami havi bónuszokból, meg egyéb kisebb pézekből álltak ezért is keresünk keveset. Meg persze túlóra sincs, meg nem is lesz addig. Úgy osztják be a munkákat hogy minden napra legyen, mert szerencsére nem kellett embereket elbocsátani amúgy sem voltunk sokan a munkaerőhiány miatt, így most hogy nincs annyi munka, pont megvan az a létszám amennyire szükség van ezért nem küldtek el tőlünk senkit, de cserébe elvettek ezt azt ideiglenesen mert annyi bevétel sincs hogy ezeket fizetni tudják anélkül hogy csődbe menjen a cég. Egyenlőre annak örülünk hogy nem küldtek el senkit és a minimálbér felett keresünk még, igaz nem sokkal többet, de valamivel jobban. Nekem meg így sem fér bele se az albérlet, se a garázs bérlet.

2020. máj. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-2: őszinte részvétem. Nem tudom hogy fog menni neked a továbbiakban, remélem neked legalább sikerül lábra állnod.


3: Szerencsés vagy, ritka kivétel. Csak ne híreszteld.

2020. máj. 16. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!