Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Érdemes Budapestre költözni?

Érdemes Budapestre költözni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 17. 23:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Nem. Ne gyere! Vannak mar itt elegen.
2020. máj. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
Csak ha lány vagy és hozzám költözöl, mert saját lakásom van. Amúgy nem, mert drága az albi és az élet is. Sokan belebuknak.
2020. máj. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
De a bringadat ne hozd mar fel ... ne csinaljatok falut a fovarosbol.
2020. máj. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

😂😂😂

Sajnos nem tudok biciklizni.

2020. máj. 18. 00:29
 5/13 A kérdező kommentje:
De a lovam,szekerem viszem. 😂😂😂😂😂😂
2020. máj. 18. 00:32
 6/13 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
95%

Ennél picit több infó kell... Én utáltam kisvárosban élni, mert mindenki ismert mindnekit. Itt Budapesten el tudok bújni a tömegben és ez felszabadító érzés nekem.


A pénzt sajnos könnyebb elverni, de sokkal több a lehetőség is.

2020. máj. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Annyi biztos, hogy nekem nagyon megérte.
2020. máj. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Három szempont van, amiért érdemes "Pest közelben" élni. Sokkal könnyebben talál az ember munkát, ill. könnyebben el tud veszni a szürke, semmitmondó, gépies tömegben. A harmadik szempont, hogy "minden az ember szájában van", - nem kell külön akcióterveket szőni, ha meg akar az ember venni valamit. Minden egyéb körülmény negatív! A megélhetési költségek, az emberek mentalitása, a kosz, a zaj, a monotonitás, a "tömegközlekedés", a közöny, a drágaság, a levegő minősége, a non-stop dugó, a parkolási lehetőségek - (általánosságban) egytől-egyig okádék. Sokan viselkednek itt úgy, amiért egy vidéki környezetben rendszeresen megagyalnák a helyiek vagy kiközösítenék. Budapest egy lepratelep.
2020. máj. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Érdemes, persze. Sokkal több lehetőséged van úgy konkrétan mindenre. Egyetlen fájó pont, hogy dühítően drágák az ingatlanárak.
2020. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Budapesten kívül sehova máshova nem érdemes. Nem akarsz magaddal vinni a szekereden? XD
2020. máj. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!