Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes vidéki nagyvárosból...

Érdemes vidéki nagyvárosból Budapestre költözni?

Figyelt kérdés

Van egy jó munkahelyem,amit szeretek, jó fizetéssel, ám mindenkim Pesten van..

Érdemes felköltözni? Több a munkalehetőség?

Félek, hogy nem tudom megszokni a még nagyobb várost, na meg nagyon drágák az albérletek, így nyilván több kellene, hogy legyen a fizetésem, mint itt. (Nettó:140.000)

Ott mennyi az átlag fizetés kb.?

Van szakvégzettségem, de igazából bármibe szívesen elmegyek dolgozni, nyitott vagyok az új dolgokra.

Kinek mi a véleménye?


23N



2016. máj. 9. 04:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nincs biztos helyed BP-en, addig semmi esetre sem szabad felmondani és költözni, mert különben két szék közt a pad alatt találod magad.


Emellett azt is figyelembe kell venni, hogy ott ugyan (elvileg) több a munkalehetöség, meg magasabbak a fizetések, de a lakbér és egyéb költségek is - szóval egyáltalán nem biztos, hogy nyernél vele.



Az átlagfizetés attól (is) függ, hoyg milyen szakmád van, mennyi a gyaakorlatod benne és az adott cég mennyit hajlandó fizetni.


Én a helyedben addig nem mennék, amíg nincs erre szükség, mert az eddigiek mellett még a "nagyváros" nyüzsgése, zaja, a tömeg nem az, amit én szeretek, de van, akinek meg éppen ez kell.

2016. máj. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szeder Katalin ***** válasza:
Ha van autód meg jogsid, akkor semmi komoly oka nincs. Ha nincs gépkocsid, akkor egyetértek az előttem válaszolóval. A tömegközlekedés néha idegőrlő a tömeg és a mindenféle rendezvények, átépítések, felújítások miatt! (=Egy ősbudai lakos, aki lakott Pest szívében is)
2016. máj. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebben nem tudunk neked egyöntetű választ adni, hiszen nem vagyunk egyformák. Én pl semmi pénzért sem költöznék Pestre, sokaknak meg az minden vágya.
2016. máj. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!