Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet Február óta fúrni?

Mit lehet Február óta fúrni?

Figyelt kérdés
Kiüresedett a kettővel felettünk lévő lakás, teljes felújítás alá esik (48 négyzetméter) és olyan brutál hangosan fúrnak minden hétköznap február eleje óta, reggel 8-tól este 6-ig hogy tikkel a szemem, ugrálnak az idegek a lábamban és szétver az ideg, ha meghallom megint. Nem bírja már a lakóközösség sem, nem csak mi. Felnéztem márciusban is és most is és semmi különbséget nem látok. Ugyanúgy egy lakhatatlan csatatér a lakás. Kalapálnak is mellé mint állat. A radiátorunk is le akar esni, a fürdőszobánk csempéje is mintha meghajlana. A felettünk lévő szomszéd, aki közvetlena alattuk van, teljesen megölte az ideg. Hallani, ahogy sír amikor nekikezdenek. Nyilván nem lehet már leállítani őket, de ha mi sem bírjuk már nyugtatók nélkül, akkor az alattuk és mellettük lévőt el sem tudom képzelni. Éjjeli műszakosok már balhéztak, hogy február óta nem alszanak 3 óránál többet naponta, de ez nem igazán zavarja őket. MI az istent lehet Február eleje óta fúrni?

2020. máj. 21. 15:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
En mar bekopogatm volna.
2020. jún. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Kopogtunk már eleget, mintha nyitottak volna ajtót...
2020. jún. 9. 13:54
 13/19 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom hány dB ig engedélyezett napközben is.

Járj utána.

2020. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Utánanézek, konkrétan megsüketülünk. Az a vicces, hogy kettővel felettünk van, szóval aki felettünk van (közvetlen alattuk) az vagy megsüketült, vagy elmenekült.
2020. jún. 9. 14:00
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Menj kopogj be hozzá.

Keress szó szomszédokat, hogy mit tudnak.

Többen többre mennétek.

2020. jún. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk olyan jóban a szomszédokkal sajnos, de megpróbálom :)
2020. jún. 9. 14:11
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Most vagy ennyire nem értenek hozzá, vagy nem lakásfelújítást csinálnak, hanem fusiznak valamit, és hazudják a lakásfelújítást.

Nekem is elhúzódott a felújítás, mert hol nem jöttek, akiket felkértünk, hol nem akkor ért rá, aki csinált volna valamit, de nem volt állandó egész napos zaj. 34nm, oké, kisebb, mint a 48, de annyival nem kisebb, hogy ennyivel kevesebb zajjal járjon. És nálam szinte mindenhez hozzá kellett nyúlni, de akkor sem volt folyamatos zaj. A járólapozás, csempézés egy hét alatt megvolt, a padlószőnyeg laminált padlóra cserélése szintén nem volt több egy hétnél. Az ajtócsere egy napnál nem tartott tovább.

2020. jún. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
10%

Sajnos ez nem csendhàboritàs,hiába vered az ajtót.

Ez van.

Sajnos nagyon szarok ezek a rendeletek

én se tudok mit tenni az àllandòan kopogò,dübörgö szomszéddal hiszen "csak a normàl élet zajai", elötte lakòk csendben éltek de a mostaniak állatok.

2020. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Benéztem, mostmár úgyahogy jobb a dolog, már félig üres lakásként és félig csatatérként néz ki, bármilyen bútor nélkül, meg ablakok nélkül még. De alakul már, de nagyon hosszú, februártól májusig egyáltalán nem változott semmi, remélem minnél előbb abbahagyják.
2020. jún. 9. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!