Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyi ideig csinálnád maximum...

Mennyi ideig csinálnád maximum az alábbiakat?

Figyelt kérdés
Fürdés, hajszárítás, porszívózás, mosás, kicsit hangosabb beszélgetés? Nagyon nem szeretném zavarni a szomszédokat, de most, hogy vizsgaidőszak van őszintén megmondom, hogy kifolyik a kezem közül az idő és sokszor azon kapom magam, hogy már fél tizenkettő és még nem fürödtem például.
2020. máj. 25. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
11%

Furdes este 10 utan nem, se hajszaritas.

porszivozas de. 10 es este 8 kozott, hetvegen 12 utan

mosas, mivel ki is szeretnem teregetni, ezert 8-ig jarjon le a gep

kicsi hangosabb beszelgetes szinten este 10-ig, persze a szomszedoktol is fugg, ha valaki mondjuk reggel 6ra jar dolgozni, akkor 8 utan mar nem igazan szeretnem zavarni, mert az alvas az fontos.


En akkor mar csak masnap reggel furdenek amugy. Hihetetlenul hangos tud lenni a csendes hazban.

2020. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fürdés, maximum fél óráig szoktam, utána már megunom. Általában zuhanyzom, az max. 5-6 perc.

Hajszárítást általában letudom 3-4 perc alatt, mert simán megszárad a hajam.

Porszívózást is szintén max. fél óráig szoktam, ennyi idő alatt bőven körbeérek a lakáson.

Mosás attól függ mennyi ruhát kell kimosni.

Kicsit hangosabb beszélgetés pedig amíg van téma.

2020. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is gyors zuhanyra gondoltam. Sajnos én többször is a múlt héten később zuhanyoztam le és nagyon nem szeretnék senkit megsérteni.
2020. máj. 25. 21:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy milyenek a falak, ahol laksz. Van ahol a tüsszentés is áthallatszik, valahol meg a mosógép se...
2020. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bármikor fürdenék, mostást csak úgy indítok normál esetben, hogy 8 körül befejezze a gép, hajszárítózni nem szoktam 8 után, hacsak nem bulizni megyek, akkor nem foglalkozom az idővel, de ilyen ritkán fordul elő. Beszélgetni ritkán szoktam hangosan bárkivel is a lakásban, de ha épp előfordul, akkor addig amíg nem szól a tesóm a szomszéd szobából, hogy legyünk halkabbak.


24/F

2020. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Panel... néha hallom a felső szomszédot ha a wc-t lehúzza, de csak az egyik szobában. Ez volt eddig a max. Napközben persze hallom a hangos beszélgetést, de igazából ennyi.
2020. máj. 25. 21:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Mosás*


A porszívózás kimaradt, azt se szoktam 8 után jellemzően. Annyit hozzátennék, hogy általában az is szerepet játszik, hogy mennyire van sötét/világos. Szóval télen hamarabb szoktam figyelni, hogy csendesebb legyek, mint nyáron.

2020. máj. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
En nem nezem az oram: akkor furdok amikor akarok, akkor beszelgetek amikor akarok, akkor mosok amikor akarok es akkor porszivozom amikor csak akarok. Nem a szomszedaimnak elem az eletem!
2020. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Fürdés 10 perc (ha borotválkozom és hajat is mosok)

Hajszárító 20 perc

Porszívózás 30 perc

Mosás: van 2 órás program a mosógépen fehérneműkre, amit használok is, szóval...

Hangosabb beszélgetés: akár egész nap


És szerintem aki ezek közül valamelyikért problémázik, az egy rohadt kretén. A porszívót nyilván nem hajnalban kell csapatni, a mosógép alá meg szőnyeg kell. De rohadtul leszarom a hisztis qrvák hasfájását, nekem is élnem kell és hetente egyszer időt szánni ezekre. Ha pedig este 6-kor érek haza a munkából, rohadtul akkor fogom csinálni, ha a fejük tetejére állnak, akkor is. És a párommal sem fogok suttogni a lakásban, sem az erkélyen.

2020. máj. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fürdéssel én eltudok lenni olyan 1 és fél órát néha,de én nem zuhanyozni szoktam,tehát nem hallják a vizet sokáig.Hajat szárítani nem igazán szoktam,Max télen egy nagyon picit.Fürdés 4 környékén szokott lenni,hajszárítás 6 előtt,ha éppen kell.porszívózni 12 és 14 között.Mosás 6 előtt.Nem szokták hallani,ha beszélek,mivel alapból halk hangom van így az emberek is reflexből nyugodtabban beszélnek hozzám.(Rákérdeztem és tényleg nem hallják.)Nekem alapból idősek a szomszédom,így nem akarok senkit zavarni.
2020. máj. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!