Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van egy haverom akinek az a...

Van egy haverom akinek az a problémája hogy a szomszédjában elő vén asszony folyamatosan magyaráz neki mindenért, ellehetetleníti az életüket, mit tudna tenni?

Figyelt kérdés

Azért írtam ki én a kérdést mert nekik nincs gyakori kérdések profiljuk.


A srác teljesen letargiában van nem tud mit kezdeni a helyzettel. Bármit tesz akár mennyire is pozitívan viselkedik folyamatosan kapja a szavát. Vén asszonytól. Ha már 3 decibel hangos a tv vagy a számító gép vagy ha csak mosnak vagy szeretieznek vagy bármi a vén asszony balhézik, pedig még a krízis helyzetben felajánlotta azt hogy segít neki bevásárolni is akár blokkal meg minden ilyesmi.



2020. máj. 26. 07:12
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

Egyik haverom leoltotta az alattuk lako öregeket hogy maguk biztos annak örülnének, ha ugyanolyan csoszogos öregek lennének csak a hàzban mint maguk akiknek élete sincs, èrtsék meg hogy ö màsik generacio ez nem igy müködik, hogy a vilàg vàltozzon meg miattuk.

X idö mulva a haver azzal jött hogy az öregék elköltöztek.

2020. máj. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
51%
szarja le, erre ennyit tudok mondani, sose voltam jóba az öregekkel több ok miatt is, én nagyívben hagynám hagy ordítozzon vagy vergődjön, azért ne szóljon már mindenbe bele, másnak van élete (pl a haverodnak) a nőnek nincsen, erről ennyit
2020. máj. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is ilyenek voltak a szomszédaim, amikor ideköltöztünk. Minden bajuk volt. Miért van autónk, kutyánk, macskánk, stb. Aztán a bácsi meghalt, a nénit meg beadták öregek otthonába. Egyszer az öregasszony valamit megint nehezményezett, és én mondtam neki, rendben van, mi nem vagyunk jó szomszédok, eladom a házat, de kizárólag cigány veheti meg. Akkor aztán békén hagyott minket.
2020. máj. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Kapcsolat megszakít, de azonnal.

Vannak, akik csak háborúban tudják leélni az életüket, a nénike ilyen.

Esetleg ha eléred azt a nyomorszintet, az boldogítaná.

Üldözési mániája van, hogy lenézik őt a helyzetéért.

2020. máj. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#3as válaszolótól:

"eladom a házat, de kizárólag cigány veheti meg."


Ez jó lehet, szerintem próbáld meg :D

2020. máj. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk is volt ilyen. Nagyon nem érdekelt, mondtam neki ha csendre, nyugalomra vágyik, akkor menjen egy idősotthonba. Az is minden apróságért bezörgött, pl azért mert sír a gyerek. Mondtam nekem nincs is gyerekem, a másik szomszédot zaklassa. De én ne hazudjak, mert a múltkor is toltam a babakocsit (szomszéd csaj megkért vigyázzak a kicsire, míg felszalad vmiért).

Próbáltam ignorálni a nénit, aztán pont elcsíptem a gyerekeit és elmondtam, mit csinál a drága mama, hogy minden apróságért zaklatja az embereket. Azok helyretették, mert utána nem jött egy darabig.

2020. máj. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
78%
Mi is kifogtunk egy ilyen albérletet. A tulajdonos nő (kb 60 körüli, nem idős) a férjével lakott alattunk és mindenért beszóltak, este 9 után már ne mosogassak, ne lépkedjek a padlón stb. Teszem hozzá, kb 7-8ra estünk haza minden nap. Olyanokért is beszóltak, amihez semmi közünk nem volt, pl hogy ne dohányozzunk az udvaron. Kb 2 hónapig bírtuk, aztán elköltöztünk. De azért azt hozzá teszem, hogy ez nagyon helyzet függő, mert pl. felettünk is kisgyerekes család él és amikor a gyerek órákon keresztül ugrál (panellakás...) estére már legszívesebben egy erdőbe költöznék. Sajnos az emberek nem nagyon figyelnek egymásra.
2020. máj. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

a szeretieznek szeretkezni akar lenni???

Mert oké mindenért szól,szól a tv,vagy h szeretkeznek

had kérdezzem meg honnan tudja a "vénasszony" mikor szól a tévé vagy mikor èlik a nemi èletüket?

Nekem van egy sanda gyanum h a baràtodék irtó hangosan èlnek és vagy nem

foglalkoznak vele vagy direkt csinàlják màr

Én költöztem ilyen paraszt fiatalok miatt,minden nap orditott a tévé,minden hétvégén jöttek a haverok,minden nap üvöltött a csaj szex közben.

Köszi szépen,mikor szépen szóltunk szartak be az egèszbe.

Mikor vendégek jöttek nem komplettnek néztek minket mert mekkora barmok vagyunk h itt lakunk,igazuk volt mi eljöttünk de az utànunk lakó heti rendszerességgel rendőrt hivott,feljelentette őket aztán fogták magukat elhúztak.


Szóval valamilyen szinten megértem a barátodat is,de a nénit is.

Lehet h túlzásba esnek egyèbként,ha a néni ennyi mindent hall az bizony nem szobahangerő!

Patt helyzet,én meghallgatnàm azért a néninèl mi folyik ott.

Egyébként az idősek nagy része nagyothalló,de ha hallja őket nem kis zajról van szó.Én úgyérzem a néninek is valamilyen szinten igaza van.

Nem állok senki pàrtján,de a barátod is kicsit nézzen magába mert ő is hibás ebben.

Lekell ülni megkell beszélni a nénivel mit hall,sőt én azt tanácsolom h a barátod menjen le a nénihez,te meg zajong a lakásban,vagy azt amire panaszkodik a néni.

Ha sajàt fülével hallja talán belàtja h igaza van a néninek.És egyéb dolgok tényleg hangosak.Picit óvatosabban megszünhet a probléma.


Mi felsők vagyunk,hangszigetelés kb nulla de igyekszünk ugy élni h ne szakadjon rá az alattam lévőre a mennyezet.Reggel este mégóvatosabbak vagyunk,nincs trappolás,nincs dobálozás,csapkodás.

Csak igy lehet békével èlni.

A tàrsasházak,panelok börtönök,de ha jó szomszèdod van lehet teljes nyugodt életed,ha nem-akkor jönnek az ilyesfajta problémák

2020. máj. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is van egy hasonló idős nő szomszédunk, kezdetben a viszony jó volt még bele nem pofázott mindenbe, aztán egyszer meguntam és elküldtem a picsába. Azóta hál istennek nem köszön ha meglát kikerül. Eggyel kevesebb, jobb időben lerázni ezeket mert könnyen rádszállhatnak.
2020. máj. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Betti Jazi válasza:
Sajnos én is éltem ilyen albérletbe alatunk lakott a vénasszony épp hogy be értem munka után a bejárati ajtón verte a radiátorcsövet amikor le akartam menni megkérdezni mi a baja ki se nyitotta az ajtót szemét vén mocsok volt 1évig húztam és el költöztem mert nem bírtam az állandó cirkuszt
2020. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!