Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetek, ha szomszédom...

Mit tehetek, ha szomszédom rendszeresen a kapum előtt parkol?

Figyelt kérdés
Konkrétan nem a szomszédom, hanem a kliensei. Egy autószerelő műhelyt üzemeltet otthon, és gyakran 4-5 autó várakozik az utcán. Az udvaron van garázsom, és csak idén háromszor fordúlt elő, hogy reggel nemtudtam kijönni az udvarról. Szerencsére mindig azonnal jött, és elvitte amikor szóltam. Mégis bosszantó amikor sietnék reggel, akkor külön szólni kell a szomszédnak, "légyszíves takarodj a kapum elől". Jól láthatóan ki van téve egy "KAPUBEJÁRÓ, Kérem szabadon hagyni" tábla, de ez mindenkit hidegen hagy. Már azt terveztem, hogy következő alkalommal egy traktorral fogom eltolni az autót házam elől, de ezzel csak én járnék rosszúl.

2020. máj. 29. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Létezik allitható lakattal zarható fem torlasz , ezt kihelyezném ,a garázsra és kijáróra festeném a tiltó jelet . Elmennek polgmesterhez zsarukhoz jelezni jegyzőkönyvvel a hibát , Amikor úgy parkolnak hogy nem tudok kiállni rendészetet zsarukat hivnák és hivatkoznék a jegyzőkönyvre ...
2020. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-es válaszoló, első mondata
2020. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Karacsony Gergely uzeni, hogy jarj biciklivel :)


Azt nem lehet, hogy nem allsz be az autoval a garazsba hanem kint hagyod a kapu elott? Garazsban meg allits fel egy csocso asztalt ... aztan johetnek a haverok es majd jol elalljak az autoikkal a szomszed bejaratat :)

2020. máj. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kapubejáró elé amit az első javasolt. A többi részre meg tökéletesen megteszik beton virágládák, nagy kövek, elkerített virágoskert, stb.
2020. máj. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kozteruletre szerintem nem pakolhatsz ki semmi hulyeseget. Haz elotti resz kozterulet!
2020. máj. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2020. máj. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!