Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit kaphatok, ha lelövöm a...

Mit kaphatok, ha lelövöm a szomszédom nyíllal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyjából fél éve, hogy beköltöztek a hátsó szomszédba a kedves kisebbségiekből álló pirított tündérkék. Egy "kisebb" családról lenne szó, mindenki tudja miről beszélek. Kb 2 hónapja először rajtakaptam őket, hogy a kertemben kutakodnak. Akkor kizavartam őket és annyi volt. Aztán néhány hete újra megtörtént, hogy a család pár tagja megint csak hátsó kertemben téblábolt még a délelőtt környékén, gondolom nem tudták, hogy a vírus miatt otthon vagyok. Ekkor már kihívtam a rendőröket akik át is mentek számon kérni, de ők természetesen letagadtak mindent, én meg persze, hogy nem tudtam bizonyítani és így tulajdonképpen semmi sem történt. Egyébként nem loptak el semmit. Másnap ott dörömbölt a kapumban a társaság, hogy milyen rasszista vagyok és ment a kiabálás...

Arra gondolta, hogy nem fogok ezen szórakozni, én régen sportlövészkedtem, még megvan az íjam, meg néhány alumínium nyílvessző. Egyik távoli ismerősömnek leverték a kameráját és úgy rabolták ki, tehát a kérdés az lenne, hogy mit kaphatok, ha a saját területemen meglövöm őket? Tartok tőle, hogy egyszer úgy másznak át, hogy a 14 éves kislányom egyedül van itthon.


2020. jún. 8. 22:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Ez előre kitervelt gyilkosság, szerinted mit kapsz?
2020. jún. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
És magánlaksértés, betörés. De akkor mit tudok csinálni? Várjam meg, hogy a családomnak baja esik?
2020. jún. 8. 23:05
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem az van, mint az USA pár területén, átlépi a telekhatárt aztán lőheti


Viszont az aggodalom érthető, főleg ha egyedül lenne a lány

2020. jún. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Szerinted érdekelte valakit is, amikor annak a gazdának a házába törtek be és ott halt meg az egyik? Nem,ugyan úgy elítélték.
2020. jún. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Tesó erre van egy jó módszer merre laksz ? Megyünk és segítünk neked pár kopasz és én
2020. jún. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Magasabb kerítés, sőt drótozd be, esetleg kutya.

De ne várd "lelövöd/meglövöd" és hirtelen tisztelet övez majd. Olyan mint a Hydra, egy fejet levágsz kettő nő vissza, ergo, egyet megsebzel ketten jönnek érted:)

2020. jún. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
Drót jó őtlet és két kutya
2020. jún. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Betonkerítés van, hegyes a teteje, de belépnek közé és átmásznak. Az a baj tudod, hogy az ilyen fizikai akadályokat úgyis átlépik, ha át akarják és most pontosan úgy érzem, hogy b**kodnak az emberrel. Ezeknek hiába beszélsz, csak az erőszakból értenek. Nem tudom, mivel állna jogomban megvédeni a magánterületemet.
2020. jún. 8. 23:17
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Hívj gárdistákat
2020. jún. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

3 méteres betonfal, tetejére szögesdrót.

A kutya nem jó, mivel megmérgezik.

Amúgy az ő fajtájuk általában babonás is, tehát ha kiraksz valami "balszerencsét" okozó tárgyat lehet mázlid lesz.

2020. jún. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!