Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit kaphatok, ha lelövöm a...

Mit kaphatok, ha lelövöm a szomszédom nyíllal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyjából fél éve, hogy beköltöztek a hátsó szomszédba a kedves kisebbségiekből álló pirított tündérkék. Egy "kisebb" családról lenne szó, mindenki tudja miről beszélek. Kb 2 hónapja először rajtakaptam őket, hogy a kertemben kutakodnak. Akkor kizavartam őket és annyi volt. Aztán néhány hete újra megtörtént, hogy a család pár tagja megint csak hátsó kertemben téblábolt még a délelőtt környékén, gondolom nem tudták, hogy a vírus miatt otthon vagyok. Ekkor már kihívtam a rendőröket akik át is mentek számon kérni, de ők természetesen letagadtak mindent, én meg persze, hogy nem tudtam bizonyítani és így tulajdonképpen semmi sem történt. Egyébként nem loptak el semmit. Másnap ott dörömbölt a kapumban a társaság, hogy milyen rasszista vagyok és ment a kiabálás...

Arra gondolta, hogy nem fogok ezen szórakozni, én régen sportlövészkedtem, még megvan az íjam, meg néhány alumínium nyílvessző. Egyik távoli ismerősömnek leverték a kameráját és úgy rabolták ki, tehát a kérdés az lenne, hogy mit kaphatok, ha a saját területemen meglövöm őket? Tartok tőle, hogy egyszer úgy másznak át, hogy a 14 éves kislányom egyedül van itthon.


2020. jún. 8. 22:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
56%
Nem lenne egyszerűbb elköltözni normális környékre?
2020. jún. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
59%
Hozzám is jöhetsz😀Itt is van pár céltábla😀
2020. jún. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
100%
Legközelebb fényképezd le a telóddal ha átmennek és aztán hívj rendőrt, akkor már hiába ragadnak ha ott a kép
2020. jún. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
*tagadnak
2020. jún. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Legközelebb fotózd le őket, ha a kertedben vannak, legyen bizonyítékod!

Én ültetnék a kerítés mellé fagyalt, az egy roppant szúrós levelű növény, nincs az a személy, aki azon keresztülmenne, így néz ki:

[link]


Ha lelövöd, arra rengeteg időd, energiád rámegy. És ez még a jobbik eset, ha csak ennyi, mert tudod bizonyítani, hogy önvédelem, illetve jogos védelem esete áll fenn.

Én inkább nem tenném. A kis tövislevelek csodákra képesek.

Olvasd el:


[link]

2020. jún. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!