Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2010. május-június környékén...

2010. május-június környékén született gyermeked elkezdi szeptemberben az iskolát?

Figyelt kérdés
Miért?
2016. jan. 10. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyem oktoberi de megkerdeztek,hogy engednem-e mert eleg ugyes de nem engedem! Rajta kivul meg 2 gyerkocot engedtek volna egy augusztusit es egy juliusit,egyik szulo sem engedi! Nagyon egyszeru az en dontesem..a ket nagyobb teso 7 evesen kezdte es meg igy is volt gond veluk.Feltek a nagyoktol pl.faradtak voltak,voltak konfliktusok amiket nem tudtak kezelni.Az ovi vedelmebol,nyugalmabol kikerulve nem volt egyszeru :) A fiam masodikos de meg mindig mondja,hogy jobb lenne oviban :D
2016. jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom júliusi. Ha sikerül az iskolaérettségi teszt, akkor igen, engedjük.


Az ovi nem a legjobb. Ami miatt ebben az oviban van, az az óvónők miatt van. Korcsoportos a csoport amibe jár, így ha marad még 1 évet, akkor más csoportba kerül más óvónőkkel, akit mem tudunk, hogy kik lennének azok. Művészeti suliba fog menni, ahol nem olyan nagy a váltás és 4-től fog csak nyelvet tanulni. Ha nem kesz jó a teszt, akkor nem megy majd suliba.

2016. jan. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Júniusi...nem kezdi. Okos,de a türelem,a figyelem nem az erőssége :) Az önbizalmának is jót fog tenni még 1 év. Nem egy ismerősöm bánta meg,hogy tavaszi-nyári gyerekét nem tartotta vissza :( Még Vekerdy is azt írja,hogy a nyári gyerekek nem érettek 6 évesen az iskolára. :)
2016. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha rajtam mulik nem engedem suliban .
2016. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Bár az enyém 2008-as, ha nem bánod, válaszolok.

Jún. 30-án született. Nem akarta az óvónő suliba engedni, ezt nagycsop. szeptemberben közölte, merthogy nem tud embert rajzolni. (WTF?)

Az iskolaérettségi teszten kifejezetten javasolták, hogy kezdje a sulit. Most másodikos és még mindig nem sikerült helyrehozni az önbizalmát, amit ez a kedves óvónéni nullára redukált. Szóval a menekülés is egy ok volt, de mi is érettnek láttuk a gyereket, ezért volt a nev.tan. Jó tanuló, régi mércével számolva ötös.

A kisebb lányom 2012. máj. 21-i, őt is szeretném 6 évesen suliba vinni.

(Én is máj. 21-én születtem, mentem 6 évesen és semmilyen hátrányom nem származott belőle.)

2016. jan. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!