Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet kezdeni idős,...

Mit lehet kezdeni idős, kíváncsi szomszéddal?

Figyelt kérdés

3 éve vettük meg a mostani házunkat, mivel egy kisebb domboldalon lakunk, a házak egymás hegyén-hátán helyezkednek el és a kertek széltében eléggé keskenyek.a szomszédaink egy idős,nyugdíjazott házaspár, akik 80 év körüliek, egész nap a kertjüket művelik.

Viszont feltűnt hogy bárki jön hozzánk látogatóba, a férfi közeljön a kerítéshez és kukucskál meg hallgatózik. Volt már hogy odaszóltam neki nyugodtan átjöhet egy teára akkor pedig rögtön el is ment.

Köszönőviszonyban se vagyunk. Kb 1 hónapja történt hogy a lányom rossz jegyet kapott a suliban,amitől kiakadt. Nyitva volt az ablak és gondolom az idős férfi ezt hallhatta,mert a velünk szemközti szomszéd mesélte hogy visszahallotta a szomszédunktól, hogy a lányom rosszul teljesít.

Volt hogy az idős férfi pletykált rólunk butaságokat,amiket fel se vettem, de kezd betelni a pohár.

A kerítésünkre már árnyékolót tettünk fel hogy ne bámulgasson át hozzánk.

Őneki a kertjében összetákolt palatetős fatároló van. A viharban a palatetője átrepült hozzánk, úgy kellett kérlelnünk hogy legyen szíves átjönni és visszavinni, nem a mi dolgunk az. Erre megsértődött.

Csőtörés van az alaksorunkban, ma reggel 8tól már hárítják el a hibát az idősférfi meg rászólt a szerelőkre hogy halkabban kopácsoljanak, és hogy mi nálunka hiba. Én meg visszaszóltam hogy ne foglalkozzon velünk. Erre azt mondta csak szakmai tanácsot kért a szerelőktől.

Miért foglalkozik ennyire velünk? Ennyire unatkozik? Dolgozunk,mikor meg otthon vagyunk mindig van valami kötözködni valója.


2020. jún. 23. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen, unatkozik, és amíg illegális dolgot nem csinálsz, nem tehetsz semmit. Próbáld védeni a privát szférátokat, amennyire lehet, az árnyékoló jó ötlet. Még plusz sövény is mehetne a kerítés mellé.
2020. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!