Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni, ha a szomszéd...

Mit lehet tenni, ha a szomszéd terrorizalja anyukámat?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve, kérlek adjatok tanácsot. Osztatlan közös telken van anyukám és a szomszédja háza és sajnos napi szinten rettegésben tartja őt a pasi. Egy 120 kg-s ferfirol van szó,aki nem bírja elviselni, hogy nincs egyedül az udvarban és anyunak mindennap beszól, piszkálja, a nojevel együtt. Már többször próbáltuk leallitani, illetve rendőrt is hívtunk, de konkrétan semmit nem tettek, mert nem történt testi sértés. Verbalisan viszont állandóan terrorizalja édesanyámat, aki bár igyekszik figyelmen kívül hagyni, latom rajta, hogy kezd tönkremenni.

Sajnos nehéz így eladni a házat, nem érdeklődik senki évek óta, mert nem önálló ház és kisvárosban van, mindenki ismeri ezt a bunkót és nem akarnak ide költözni. Szerintetek mit lehetne tenni?


2020. jún. 23. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi legális nem jut eszembe..
2020. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokat gondolkodtam, hogy privátba vagy inkább itt írjam le, de gondolok másokra is.


Az ilyen primitív sz#rok igazából csak keménykednek, ha meglátnak mondjuk egy rossz arcú sittesnek látszó valakit egyből befosnak, ha velem ilyen lenne megkérnék egyet, hogy csöngessen be egy ezresért a fickónak és mesélje el, hogy mik a jövőbeli tervei , hol s mit változtatna megjelenésén az ha továbbiakban is egy szót is szól a szomszédhoz. Itt jegyezném meg, hogy hozzászólásom nem szabályszegő se nem btk-ba ütköző.

2020. jún. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet a kertreszt kette osztani valahogy?

Amugy osztom az elozo valaszolo tanacsat, en is megkernek, vagy ha epp nem ismerek senkit felberelnek valami feloriast, hogy o “beszeljen” a szomszeddal.

2020. jún. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én inkább jogi útra vinném a dolgot. Vagy legyen osztott a telek vagy vásárolja ki egyik a másikat.
2020. jún. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy alakult ki ez az osztatlan tulajdonjog együtt lakással?


Ahogy 3-as és 4-es írta, én is próbálnám megosztani a telket, házat, hogy csak normál szomszédság legyen. A ház külön van? Akkor van esély, hogy a telket meg tudják osztani.

2020. jún. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

fel kell szerelni pár kamerát

zaklatásért feljelentést kérni - távoltartási végéssel

birtokvédelmi eljárást kezdeményezni

utána jogi úton felosztani a közös tulajdont


keressetek egy ügyvédet!

2020. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!