Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek a szomszéd terroriz...

Carlositoooo kérdése:

Mit tegyek a szomszéd terrorizációja ellen? A rendőrség semit nemtesz!

Figyelt kérdés
Mar masfel éve megy ez, hogy a szomszéd állandóan fenyeget, beszologat, stb. es nemsak nekem hanem az egesz csaladomnak a hazban! Nemlehwt kimenni az udvarra mert rogton csesztetik az embert! Es ráadást minden héten egyszer jol leisszák magugat összeszednek meg vagy 10 embert es a sajat udvaromon vernek meg! Baltával stb. jonnek es azt kiabaljak hogy megölik az egesz csaladot! Es meg fojtathatnám a sztorikat! A rendőrség semmit sem csinal, mar millio feljelentest tettün! Mit lehetnw még tenni????
2013. aug. 19. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb elköltözni.
2013. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ott a gond, hogy meghunyászkodsz. Nekem így jönne kérdés nélkül akasztanám le a számszeríjat és kapja a nyílvesszőt. Az új önvédelmi törvény megengedi, deha kevésbé vagy agresszív, akkot tudom javasoln ia gumilövedékes fegyvert, csak annak megvan az a hátránya, hogy elmérgesítheti a helyzetet, szóval akkor is kell valami hatékony semlegesítő fegyver tartalékba. Amíg nem állsz ki magadért, addig nem várható javulás.
2013. aug. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 acelsziv ***** válasza:
jegyzőnél tudsz birtokvédelmet kérni. Menj be a hivatalba és kérdezd meg a menetet és a kilátásokat.
2013. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem merre laksz? Akár privátban is válaszolhatsz. Csak hogy véletlenül se járjak arra.
2013. aug. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Felvidék!!


Hollehet ijen gumilövedékes fegyvert vásárolni? És kell rá engedély vagy ijesmi??

2013. aug. 20. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!