Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nagyon el szeretnék költözni!...

Nagyon el szeretnék költözni! Mit tehetek?

Figyelt kérdés
8éves korom óta itt lakunk, utáltam/utálom minden percét... Nem merek áthívni senkit, mert olyan ronda a házunk. Anyukámnak, apukámnak van diplomája, de nem újítjuk fel a házat. Egy undorító faluban élünk, a szomszéd házban van patkány. Én meg egy sznob gimibe járok. Agyon tanulom magam, hogy ne ilyen jövőm legyen és ne egy ilyen ronda házban kelljen élnem. A szüleim nagyívből leszarják ezt, hogy ronda a ház. Mondták, csináljam meg, ha nem tetszik. Hogyan vegyem rá őket, hogy elköltözzünk?

2020. jún. 27. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Csak ronda, vagy belül igénytelen is? Mert nem mindegy. Ha belül tiszta, gondozott, az egy fokkal jobb. Van rá pénzük?
2020. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Diplomások. És? Ha tanári diplomáról van szó, akkor pl alig keresnek valamennyit, sajnos ez a mi erős Magyarországunk. Értem mire gondolsz, de ez nem garancia semmire. Mi baja a háznak? Mivel foglalkoznak?


Egyébként a korod sem írtad le, mennyi van a suliból, de a megoldást tudom látatlanban: a pénz megoldaná ezt a problémát. Vállalj diákmunkát, dolgozz iskola mellett, tanulj szorgalmasan, és menj onnan akkor ha ennyire rossz. Nem irigyekkel, mert éreztem már hasonlót.

2020. jún. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A pénzzel nincs semmi gond! Igénytelenek a szüleim. Kifejezetten az udvarral és a szomszédokkal van a baj.
2020. jún. 27. 11:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg menekülj ahogy tudsz. Ez ennyi. A pénzt mint megoldást arra értettem, hogy NEKED kell pénz hogy megoldd ezt a gondod, ergo megcsináld belőle a házat, vagy elköltözz.
2020. jún. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szorítsd össze a fogad, bírd ki, aztán amint lehet költözz külön!
2020. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt az öt évet már bírd ki, aztán, ha betöltöd a 18-at, elköltözöl.
2020. jún. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!