Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kaposvár Töröcske városrészről...

Kaposvár Töröcske városrészről mi a véleményetek? Érdemes ott ingatlant venni? Közbiztonság? Mennyire élhető Töröcske?

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális kis falu, a közbiztonság elég jó, zsáktelepülés, csendes, nyugis, viszont ez miatt nem olyan sok a busz.
2020. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Menj el oda és nézz körül. Úgy tudom van ott egy halastó is.

Ha már városrész, akkor ott van toponár 20 percenként van busz, ott az elkerülő út és nincs sok c.

2020. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Asszem ott nincs csatornahálózat, de javítsatok ki.


Egyébként nem rossz hely, most, hogy nincs ott cigány az inkább hátrány mert nem fordítanak rá semmi pénzt mint Kaposszentjakabra, helyette nem kell leszámolnod cigivel meg apróval báttya.

2020. jún. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ismerőstől azt hallottam,hogy pár év alatt a közbiztonság sokat romlott Töröcskén is, nem fejlődik a falu nincs bolt se stb.

Idősebb, egyedülálló nyugdíjas hölgynek nézek ott házat, neki fontos, hogy biztonságba érezze magát. Ha elutazik 1-2 hétre vagy akár többre, ne kelljen attól félnie, hogy addig betörnek és szétkapják a házat stb.

Még a bolt és az orvos lenne fontos, de ahogy tudom egyik sincs helyben.

Szórakozás, munka az nem érinti, ahogy tudom egyik se nagyon van Töröcskén,de még Kaposváron sem.

2020. jún. 29. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!