Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek, ha a hazunk ele...

Mit tegyek, ha a hazunk ele vizelnek?

Figyelt kérdés
Gyakran allnak meg fiatal sracok a mi hazunk, vagy a szomszedok haza elott levizelni a betont, bokrot meg meg ki tudja mit. Ok ezt nagyon viccesnek gondoljak, nagyokat nevetnek ezen, meg persze vasarnap este is kiabalnak es nem tudom mit tehetnek ez ellen. A hazunk elotti resz nem nyilvanos wc, rengeteg ember fordul meg erre, senki, a csaladunk se szeretne vizeletet szagolni.

2020. jún. 29. 22:57
A kérdező szavazást indított:
Csak tulreagalod
Szerintem is undorito
41 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
27%

Nagyon durva, de semmikepp nem bosszuval, megszegyenitessel tennem.

Ez valami nyomvonal szorakozohely es ejszakai busz kozott?

Utananeznek, onkormanyzatnal mit lehet tenni, es ha egyszer buntetest kezdenenek kiszabni, talan lenne nyomateka.

2020. jún. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%
Legelőször talán érdemes megpróbálkozni egy "Légy olyan kedves, ne itt pisilj!" feliratú táblát kitenni az érintett felületre - jól látható, egyértelmű méretezéssel. Később, - ha beugrós a rész, akkor - kerítsd el belátásod szerint hálózott kerítéssel vagy összefüggő anyaggal a kérdéses területet! Kiegészítésként szóba jöhet még mozgásérzékelős reflektor, (először) kamu kamerával (jól látható, nem elérhető helyen felszerelve). Ettől vélhetően meg fog változni a húgyosok célkereső algoritmusa. Ha ez nem jönne össze, akkor éles kamera - figyelmeztető felirattal (és ha kell, el kell juttatni a felvételt a rendőrségre). -Innentől számíthatnak arra a húgyosok, hogy bekasszírozza rajtuk az önkormányzat a "húgykő-adót" a rendőrség pedig megteszi a nyilvános vizelés esetére kitalált, leírt procedúra végrehajtását. Ha ez sem segít, akkor fémháló nagyjából 60 V egyenárammal vadítva. Az Amperral csak okosan, - elég bőven, ha csak leég a farkuk, mint a gyújtózsinór, - nehogy megöld valamelyiket, mert nem bírja az Ampert...
2020. jún. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Előző lakhelyem egy kocsma mellett volt, na úgy költöztem el onnan, mintha ágyúból lőttek volna ki. Volt ott hányástól kezdve minden, épp csak, hogy a teraszról nem szrtak le...

De ha oda lettem volna kényszerítve, kb ráuszítottam volna az ÁNTSZ-től kezdve a mindenféle járványügyi, egészségügyi szervezetet, ami a legközelebbi nagyvárosban létezik.

Nem kis háború lett volna.

Szerencsére sikerült megpattanni.

Csinálj fotókat, kamerával, és tegyél nyugodtan feljelentést.

2020. jún. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Slagot odakészíteni,ha látod,hogy ezt csinálják,lelocsolni őket!

Közben kamerázni.

2020. jún. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi otleteket. Arammal nem probalkoznek mert vannak macskaink, feltenem oket, a slag viszont talan eler odaig. Es igen, fouton lakunk, van a kozelunkben kocsma, es buszmegallo is.
2020. jún. 30. 09:51
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell világítani a házatok előtt, brutál erős lámpákkal. És ki kell tenni pár kamu kültéri kamerát, YouTube emblémával :D
2020. jún. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön van olyan vakolat, ami visszaveri a pisit. Elég drága, de ha alaposan rákeresel az interneten, lehet, hogy tudsz rendelni belőle. kisebb mennyiség gondolom megfizethető.
2020. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ma eppen a kapunkat akarta megcelozni valaki, de ahogy kimentem elfutott es elbujt. Rendesen sirhatnekom van...
2020. júl. 18. 22:17
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell rakni kamerával megfigyelt terület,a vizelés 10000ft büntetendő nyilvános helyen.

Ha nem tanulnak belőle rendőrt kell hívni egy estére aztán ki oszt pár csekket.

2020. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%

Én felszerelnék egy mozgásérzékelős reflektort s hozzákötnék egy slagot elektronikus szeleppel szerelve + tökig megnyitva;)

Ha odalép valaki, akkor kap a nyakába:DDD

2020. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!