Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valaki miért nem hívta még ki...

Valaki miért nem hívta még ki a rendőröket rájuk ?

Figyelt kérdés

Nem tudom elhinni, hogy 2020-ban Magyarországon ez normális. Két alkoholista, az egyik egy nő a másik egy transznemű nő. Lehet, hogy én értem félre, de hiába transz a “nő” akkor is egy férfi erejével bír! Hogy a csudába verheti meg az élettársát!? Jutka és Merci a két szóban forgó személy. Itt a link aki nem ismerné őket: [link]


Szörnyű, hogy a kommentszekcióban viccesnek találják ezt az egészet az emberek! Komolyan mondom szégyellem magamat a helyükbe! Számomra annyira traumatikus volt végig nézni, hogy most is görcsben van a gyomrom! Az én édesapám és anyám is alkoholisták és gyakran volt gyermekkoromban családon belüli erőszakban részem!


Kérdés: miért nem tesz senki semmit??


2020. júl. 14. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez mi a jóisten??? Kicsoda rögzít ilyesmit és miért került fel a youtube-ra????
2020. júl. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet süket a szomszéd, vagy szellemi sérült, esetleg fél...
2020. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy egy megjátszott baromság az egész, bár végig nem néztem.
2020. júl. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem megjátszott sajnos. Rengeteg videó van róluk. Twitchen voltak aktívak, de a videóik miatt bannolták őket.


Merci alias Kafka Tibor veszi fel. Úgy tudom, az életét akarta videóra venni, milyen transznemű nőként élni, de befigyelt a családi élet. Ők így élik, és szeretnék ezt mindenkivel megosztani. Illetve Tibor. Jutka nem örül neki.


Az a gond, hogy nem gondolnak bele, hogy gyerekek is nézik. És ez abszolút nem nekik lenne való. Egy felnőtt ember átkapcsolja, nem nézi meg. De egy gyereknek lehet izgalmas lesz, a sok erőszak. Elleshet egy nagyon rossz példát.

2020. júl. 15. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!