Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Volt már olyan, hogy ráhívtáto...

Volt már olyan, hogy ráhívtátok a rendőröket arra a lakóra, aki miatt nem tudtatok aludni?

Figyelt kérdés

Ok, hogy hétvége van.

Ettől függetlenül van, aki hétvégén is korán kel, megy a dolgára.

Másrészt ha nem így van, akkor meg pont azért akar aludni..


2019. jún. 23. 02:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a gond?

Például ha csak mossa a ruhát vagy húzgálja a széket esetleg magassarkúban megy ide oda azzal nagyon semmit nem tudsz csinálni,de ha például hangos a zene, esetleg még ordibálnak is és be vannak esetleg állva vagy részegek akkor lehet hívni a rendőröket, névtelenül.

2019. jún. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Zene, trappolás, ordítozás.

Fel se merek menni, mert 10 vagy nem tudom, mennyi részeggel szemben egy nő egyedül...

2019. jún. 23. 02:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne legyél szívbajos, hívd ki őket, kuss lesz utána garantáltan.

Engem is nagyon irritálnak az ilyen környezetükkel nem törődő szaremberek, néha elmennék rendőrnek pár napra..

2019. jún. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Hívd ki nyugodtan a rendőröket, az egyenruha miatt már befosnak.

Főleg ha kiskorúak is vannak ittasan s ki tudja még mit fogyasztanak dugiban.


Főleg ha este van ez...


Ahol anno laktam panelben, ott is a korombeli huszonévesek szerettek állatok lenni.


Én mondjuk megoldottam szivatással.

Pl amikor ők fixen pihentek s vizsgaidőszak volt nekik voltam olyan kedves és kitámasztottam úgy a csengőjüket gyufával, hogy azt ki nem szedték s galgathatták. Számomra meg volt füldugó 😂


Másnap megkérdeztem: Milyen volt a buli, hogy ennyire ki vagytok?😂

Az az idegbeteg fáradt fejek, stresszes vizsga elé néztek.


2 el is bukott, őket elvitték szüleik és munkára fogták, tandíj miatt.

"nektek fontosabb a buli, mint az iskola! Mi meg fizetjük nektek a dolgaitokat! Mentek szépen dolgozni!"

XD


Szivasd őket vagy rendőrt kell hivogatni.

2019. jún. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó hát ne is haragudj, hogy elkeserítelek, de szerintem nem a te kis általános iskolás csíntevésedtől buktak meg, hanem mert nem tanultak 💩-t se.

Az ilyen meg is érdemli, de nem kell színezni.

2019. jún. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezek a jóemberek is huszonévesek.

Fel sem fogom, hogy társasházban hogyan van képe valakinek bulit tartani, hiszen minden áthallatszik.



Én összesen kétszer tartottam ilyen ücsörgős, főleg teázós valamit, benne volt a pakliban, hogy éjfélig fog tartani. Szóltam a szomszédoknak, hogy ez lesz.

Végül mindkétszer csak 11-ig tartott. Ültünk körben, zene nemhogy nem üvöltött, hanem nem is szólt, nem ment ki egyikünk se üvöltözni az erkélyre, nem részegedett le egyikünk se. Ilyen is kétszer történt. Nem is csinálnánk belőle rendszert. Egy józan baráti társaság is üvöltözhet és már az zavaró.

Én azért szeretek inni, a kisebb berúgás is belefér néha, ezt kocsmában teszem. Lehet, hogy úgy már üvöltök, kontrollálatlanabb vagyok, de mindez egy kocsmában történik meg.

Felettem meg már volt párszor (nem kétszer) példa hangos zenére, erkélyen üvöltésre, miegymásra.

2019. jún. 24. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!