Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A lakótársam egy undormány....

A lakótársam egy undormány. Meg most még a pasiját is odahozta lakni. Hogy beszélgessek el vele erről? leírom bővebben

Figyelt kérdés

Takarít ha már akkora a kosz, hogy megeszi. Van kint a hűtőn egy takarítási táblázat, mikor kin van a sor, de nem tartja be. Én meg már nem birok ekkora koszban élni, de nem leszek csicska hogy majd megcsinálom helyette. A hűtőszekrény undorító, pedig 2 hónapja nem voltam az albérletben.

És most nagy meglepetésemre itt van a barátja is, aki szintén egy lusta semmirekellő, nem dolgozik, egész nap az albérletben van.

Nekem kelletlen szólni, hogy ez nagyon nem oké így. Mert nem vagyok egy konfliktuskedvelő ember. A főbérlő meg úgy van vele, hogy ha fizetünk rendesen, akkor felőle "drogtanya" is lehetne, nem érdekli.

Most nem opció hogy keressek mást, mert baromi jó helyen van, nagyon olcsóért.



2020. júl. 23. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Most őszintén, saját magad miatt, nem egyszerűbb ha megcsinálod, hogy legalább jól érezd magad abban a közegben ahol élsz?
2020. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
A szerződésben nincs benne a pasija neve, be sincs jelentve,hivd rá a rendőrséget. Illegálisan tanyázik ott..
2020. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Most őszintén? Miért is legyen másnak a csicskája?
2020. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

3 Igazad van-önmagad felé, akkor éljen tovább a retekben. Nekem oly mindegy.


Tudod mit, láttam én már diplomást WC-t pucolni közösségi munkaként-és tudod mit az ilyen becsülendő, az olyan hozzáállású mint te-számomra nem.

2020. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megcsinálom, mert nem bírom nézni a koszt, csak már nagyon unom. +hiába takarítok én ki ha a szobájából a talpával hozza ki a koszt, meg a méteres hajszálait.
2020. júl. 23. 21:16
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Tehát ha nem takaritom másnak a mocskát ,az már nem becsülendő? 😀

Jézusom xd

2020. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd a tulajdonos fele. Ahol en lakom albérletben ott olyan a tulaj, hogy ha nem tartanám rendben es esetleg o ugy gondolja hogy felnéz hogy mi a helyzet, es koszt, rendetlenséget talál akkor gond nélkül kib@sz. Es szerintem minden tulajdonos így van ezzel, egy albérletre mindig van vevő. Főleg abból gondolom hogy ez nem egy drága albérlet, mert az ilyen retkes emberek ilyeneket keresnek, es találnak. Az olcsó albérletekre meg azonnal lecsapnak. Saját erdekedbol is szerintem jobb ha jelzed fele hogy milyen gondod van vele, mert ha ugy dont felnéz es koszt talál ott, mindkettotoket kidobhat. Legalábbis az enyem így tenne😀Es hozzáteszem teljesen jogosan, hisz az o haza, nem fogja eltűrni ahogy felzabalja a hazat a kosz.
2020. júl. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sajnos ez itt nem működne. Írtam is, hogy nem nagyon érdekli a lakás dolgai, amíg rendesen fizetünk. Meg sosincs akkora kosz, mert én nem tudom nézni és megcsinálom.

Jelenleg főleg a lakótársam barátja zavar. Mert ha összeakarok költözni egy fiúval, akkor az a barátom legyen majd ha lesz, ne egy idegen. Nagyon zavaró egy párral együtt élni

2020. júl. 24. 00:23
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Neharagudj, valoszinuleg figyelmetlen voltam es ezt a részt nem lattam.

Hat ebben az esetben lehet h egy másik albérlet lenne megoldás, de tudom nem mindenki teheti meg, főleg hogy több albérletnél 2havit kérnek előre. De ha esetleg majd megteheted, próbálj szerintem egy baráttal bérelni egy albérletet közösen. Ezt pedig korrekt módjára probald meg vele megbeszelni, mert teljesen jogos hogy zavar.. azert ilyen apróságok miatt is, hogy esetleg nem johetsz ki a furdobol egy torulkozobe, vagy nem lehetsz kényelmesen otthon, akar az h egy melltartoba mert kellemetlen.. ezeket az apróságokat mond el neki, es akkor meg ne ingyenélőkent legyen ott a pasi, hanem menjenek el másik albérletbe... mert az meg megint nem fair hogy o ott fürdik meg ott használ mindent es közben ti meg mindig felesbe fizetitek a dolgokat. Szerintem ha nem lesz otthon a pasi, vagy ha épp ketten vagytok kerd meg h fonros lenne beszelnetek.. es elmondani mindent ami zavar es szépen megkerni h változtasson.. nemtudom mit lehetne lepni mast. Rendőrség ezzel nem foglalkozna??

2020. júl. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Költözz másik albérletbe.
2020. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!