Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valaki használja a biciklim?

Valaki használja a biciklim?

Figyelt kérdés

Panelben lakom, van egy külön biciklitároló, ahová csak az ittlakóknak van kulcsa, ezért senki nem is zárja le a bicajt. Eddig soha-semmi baj nem volt ezzel, ma reggel viszont azt vettem észre, hogy az egész alváz tiszta saras. Már régóta esik itt nálunk, én pedig 3 napja nem ültem a bicajon. Illetve most hogy megfigyeltem, rájöttem, hogy másfél hónapja a fék is egyre gyengébben fogott, ha nem használtam, akkor is.


Mit tudnék csinálni?


2020. júl. 25. 08:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az én biciklim is olyan helyen van, ahol hozzáférhetnek a szomszédok, de engem nem zavarna ha használnák, magamat okolnám, amiért nem volt annyi eszem, hogy lelakatoljam. Illetve, ha nem ellopja csak mondjuk elmegy vele a boltig, az nem olyan nagy ügy.
2020. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Zárd le.
2020. júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Lakatold le. Most már úgyis mindegy, ha használta valaki, max egy ejnye-bejnyét adnál neki, ha kiderülne. A lényeg, hogy ezután ne használja más. Lakat.
2020. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Örülj legalább visszavitte
2020. júl. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!