Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi történik a Home Trainer (...

Mi történik a Home Trainer ( görgőhöz való) bicikli gumival, ha azt országúton ( főleg aszfalton) használjuk?

Figyelt kérdés
Vittoria zaffiro pro home trainer gumit egész pontosan.
2016. febr. 8. 05:41
 1/6 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, én nem próbálnám ki... inkább tegyél rá fel egy régebbi gumit
2016. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Alex Fly ***** válasza:
Ugyan nem próbáltam, tehát nem tapasztalat de szerintem pár méter alatt elkopna illetve összeszednél vele pár defektet. A futófelülete nem az aszfaltra van tervezve és nagy valószínűséggel semmiféle defektvédelme nincs. Szóval esélyes, hogy a legelső kavics vagy repedés szépen kivágja...
2016. febr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nagyon minimális tapadása van, tehát gyakorlatilag az első nyirkosabb útfelületen zakóznál vele. Emellett nyilván pillanatok alatt elkopna. Inkább vegyél egy olcsóbb külsőt, CST-t, Velotech-et vagy Kenda-t 2000-ért már kapsz, de ennyire skótok ne legyünk már.
2016. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hasznàltan vettem a bicajt ês ezek vannak rajta. Én meg közúton mennêk vele, ezért érdeklődök.
2016. febr. 8. 22:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Rossz a gördülése, nehéz, csúszik, defektet kapsz 5 mp alatt... Szóval nem az aszfaltra lett tervezve. :D
2016. febr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Krisz85 ***** válasza:
nagyon rossz minőségű gumi ez aszfaltra, nagyon nem oda valaó, szétmegy pár tekerés alatt, csúszik esőben, ne használd csak görgőn!
2016. febr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!