Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Megéri bevállalni a hajléktala...

Megéri bevállalni a hajléktalanságot tavasztól őszig?

Figyelt kérdés
Drága az albérlet és rosszak a körülmények. Sokkal többet félre tudnék tenni, ha csak a hideg időkre lenne szállásom.

2020. júl. 28. 13:22
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

30.-ra.


Nem mindenhol. De sok koliban, főleg felsőoktatásiban, van erre lehetőség.

2020. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
#31 köszi, ennek utánajárok!
2020. júl. 28. 14:54
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

9 - ahhoz, hogy kocsid legyen, nem kell jogsi. 150ert mar olyan szuzukit kapsz, hogy aludni is tudsz benne :)

Csinaltam fel evig. Nem egy leanyalom, de jobb, mint az utca.

2020. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Munkasszallo?
2020. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
81%

Semmi esetre se forduljon meg ez a fejedben.


1. Innen már csak lejebb visz az út, idővel te is egyre jobban leadsz az igényeidből. Talán a munkád is elvesztheted, nem tudsz úgy teljesíteni...

2. Idealisztikusan hangzik, a szabad ég alatt nyáron.... De mikor ott leszel, rossz lesz a tudat, hogy kirabolhatnak, megverhetnek, na meg a mostani időjárás.... Akkor már inkább egy autó.... De ezt az életformát így semmiképp.

3. Ha veled randiznék, és elmondanád, nagyon vegyesek lennének bennem az érzések ezután. Pl. Ekkora smucig vagy, ennyire rosszban vagy a szüleiddel, ennyire felelőtlen vagy, hogy kiteszed a testi/lelki/mentális épségedet ilyen veszélyeknek...


Máshogy oldd meg!

2020. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

Elmondaná valaki, miért mindenkinek a randi az első, ami eszébe jut? Hol írtam én olyat, hogy társat keresek?

Vagy a spórolásból másra sem lehet gondolni, mint hogy nőt akarok pénzelni? Pont leszarom, melyik hány kocsit, meg nyaralót követel. Megdolgozom a pénzemért, magamnak keresem, nem ingyenélőknek.

2020. júl. 29. 09:53
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

Ne akadj fenn a "randi" szón, akkor írom úgy, hogy a jövendőbeli munkaadód, ha munkahelyváltásra kerülne a sor és kiderülne. :D

Most csak egy példát mondtam, fogalmam sincs te mit akarsz, és nem is tartozik rám... Feltételezhető, hogy még egyedül vagy, ilyen célokkal, ezért jutott eszembe, de semmi több, és én itt ki is szálltam a beszélgetésből, továbbadva a helyet a kérdésedet megválaszolni akaróknak. Egyébként egy "normális" nőt nem kell pénzelned, hanem "ketten pénzelitek magatokat", egy "normális" kapcsolatban. ;)

2020. júl. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Nyilván van kockázata, ha kiderül, de elég sok pénzt meg lehetne így takarítani. A héten kipróbálom odakint, a lakás egyelőre marad.

Egyedül vagyok és ezen nem is kívánok változtatni.

2020. júl. 29. 10:28
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hinném, hogy megérné, pl van -e tiszta hely, ahova fekhetsz, vagy épp előtte 30 perccel pisilt oda egy kiskutya, vagy egy másik hajléktalan esetleg...
2020. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!